ثبت نام | ورود

با LAZIZ آسان آشپزی کنید

راهکار های مختلف درمان زود انزالی

توسط: مدیر سایت آخرین بروز رسانی: ۱ تیر ۱۳۹۸

متاسفانه انزال زودرس در عصر حاضر به یکی از مشکلات اصلی مردان در زندگی جنسی آن ها تبدیل شده است که شکایت و نارضایتی شریک جنسی را به دنبال دارد. آمار ها نشان می دهد که از بین هر سه مرد یک نفر از آن ها این مشکل را تجربه کرده و از راهکار های مختلف درمان زود انزالی برای رفع این معضل کمک گرفته است.

زود انزالی چیست؟

زود انزالی پدیده ای است که طی آن مرد قبل از اینکه به طور کامل ارضا شود با خروج منی مواجه خواهد شد و در نتیجه می گویند که وی دچار انزال زودرس شده است. اگر این مشکل به ندرت و با فواصل زمانی طولانی برای فرد به وجود آید زیاد جای نگرانی نیست اما اگر یک اتفاق تکرار شدنی باشد باید استفاده از راهکار های درمان زود انزالی مورد توجه قرار گیرد چرا که بدون شک عدم رضایت شریک جنسی را به دنبال خواهد داشت.

با توجه به اینکه ممکن است خیلی از مردان از بابت داشتن این مشکل احساس شرم و خجالت کنند باید اشاره کرد که این معضل بسیار فراگیر شده است و باید برای درمان زود انزالی سریعا اقدام کرد. استفاده از دارو های مختلف، مشاوره و بهره مندی از بسیاری از تکنیک های کمک کننده در درمان این بیماری نقش تاثیرگذاری دارند و می توانند یک رابطه جنسی بسیار خوب را برای دو طرف مهیا سازند.

علل زود انزالی

انزال زودرس از جمله مشکلاتی است که اگر خیلی کم برای فرد پیش آید نیازی به بکارگیری روش های مختلف جهت درمان زود انزالی نیست. زود انزالی دارای علل مختلفی می باشد که به طور کلی می توان آن ها را در دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد. عوامل روانشناختی و عوامل بیولوژیکی.

علل روانشناختی

 • تجربه زود هنگام رابطه جنسی
 • سوء استفاده جنسی
 • داشتن اعتماد بنفس پایین و تصوری ضعیف از جذابیت بدن
 • افسردگی
 • نگرانی و استرس داشتن در مورد وقوع انزال زودرس
 • احساس گناه

علل بیولوژیکی

 • اختلالات هورمونی بدن
 • سطوح غیرطبیعی انتقال دهنده های عصبی در بدن
 • التهاب و عفونت اندام پروستات یا مجرای ادرار
 • عوامل ارثی

سایر عوامل دخیل در انزال زودرس

 • اختلال نعوظ در مردان یکی دیگر از مواردی است که می تواند در انزال زود رس نقش داشته باشد.
 • اضطراب در مورد عملکرد جنسی

زود انزالی یک مشکل فراگیر در مردان

مردان در سراسر جهان با مشکلات جنسی روبرو هستند. این مشکلات از فردی به فرد دیگر کاملا متفاوت است، جالب است بدانید که این اختلالات به یک سن، نژاد یا هر عامل خاص دیگری مربوط نیستند. تعداد زیادی از مردان از لحاظ زمانی در زندگی خود از این مشکل جنسی رنج می برند و این به کاهش اعتماد به نفس و عزت نفس منجر می شود که سبب می شود آن ها به درمان زود انزالی روی آورند.

اختلال نعوظ (ED) نیز که بیشتر به عنوان ناتوانی جنسی شناخته شده است، یکی از شایع ترین مشکلات مردان به شمار می رود که این ناتوانی در حفظ و یا ایجاد نعوظ در طول رابطه جنسی بسیار موثر است.

ناتوانی جنسی ممکن است بر مردان در سن ۲۰ تا ۳۰ سالگی و همچنین مردان مسن تر که بین ۴۰ تا ۵۰ سال سن دارند تاثیر بگذارد. اما گزارش شده است که شانس رنجش از آن با بالا رفتن سن افزایش می یابد. عوامل متعددی وجود دارد که می تواند بر توانایی انسان در بروز نعوظ تأثیر بگذارد و این موارد از چیز های کوچک مانند سطوح انرژی در موقعیت های استرس زا که روزانه مردان با آن روبرو می شوند و نیز انتخاب شیوه زندگی، آغاز خواهد شد.

ناتوانی جنسی می تواند برای زوج هایی که در حال تلاش برای باردار شدن می باشند، بسیار تنش زا باشد. انزال زود رس معمولا اولین علامت ناتوانی جنسی است و مرد در کمتر از یک دقیقه پس از نفوذ آلت به درون واژن، به سرعت انزال می یابد. درمان زود انزالی برای زوج ها از اهمیت بالایی برخوردار است و برای اینکه بتوانند یک رابطه جنسی بهتر و موفق تر داشته باشند از ضروریات است.

درمان زود انزالی

توجه کنید که وقتی نام درمان به میان می آید همیشه منظور این نیست که فرد سریعا به سراغ دارو درمانی برود و با استفاده از انواع دارو های شیمیایی مشکل را حل کند. معمولا برای درمان زود انزالی اولین گام های اثرگذار مشاوره و رفتار درمانی می باشد و فرد می تواند به راحتی بر اضطراب حاصل از این عارضه غلبه نماید.

مشاور یا روانپزشک به افرادی که دارای مشکلات انزال هستند در زمینه های مختلفی کمک می کند تا با کشف علت اصلی بتوانند جهت رفع آن اقدام نمایند. گاهی اوقات کنترل استرس، اضطراب و مشکلات روحی کار بسیار دشواری خواهد بود و تنها یک مشاور می تواند در این زمینه فرد را یاری کند.

یک متخصص از مرد و زن می خواهد تا متد های مختلفی را جهت درمان زود انزالی با هم اجرا کنند تا بتوانند در نهایت به یک نتیجه خوب دست پیدا کنند. صحبت کردن با یک مشاور می تواند گام مهمی در رابطه با درمان این عارضه محسوب شود. بالای نود درصد مردان این مشکل را با بهره مندی از تکنیک های رفتار درمانی برطرف می کنند و انزال زودرس را به خوبی پس از مدتی کنترل خواهند کرد که در ادامه به دو مورد از این تکنیک ها اشاره خواهد شد.

تکنیک توقف و شروع

یکی از روش های خوب و نتیجه بخش که به طرفین کمک می کند تا مدت زمان بیشتری رابطه جنسی را تجربه کنند تکنیک توقف و شروع است. طی این تکنیک درمان زود انزالی باید پس از شروع رابطه و اندکی قبل از اینکه طرفین به ارگاسم برسند و انزال حاصل شود چند ثانیه فعالیت را متوقف کرد. بدین ترتیب چند بار دخول انجام می شود و چند ثانیه این فعالیت متوقف می شود و مجددا این کار تکرار خواهد شد.

تکنیک فشار

تکنیک فشار تا حدی مشابه تکنیک توقف و شروع است با این تفاوت که پس از شروع رابطه جنسی و هنگامی که مرد حس می کند انزال می خواهد اتفاق بیفتد از شریک جنسی خود بخواهد تا سر آلت تناسلی او را چند ثانیه فشار دهد و انزال برطرف شود.

پس از رفع این موضوع بهتر است چند ثانیه صبر کرد و سپس به ادامه رابطه پرداخت. اگر این تکنیک به خوبی انجام داده شود پس از مدتی فرد می تواند انزال خود را به خوبی کنترل کند و لذت بیشتری از رابطه جنسی داشته باشد. درمان زود انزالی با بکارگیری تکنیک های ذکر شده بیشترین کمک را به افراد خواهد کرد تا بر این عارضه غلبه کنند.

درمان زود انزالی اولیه و ثانویه و نقش دارو ها

انزال زودرس (PE) یک بیماری معمول اختلال جنسی است که در حدود ۱۴ تا ۳۰ درصد از مردان بالغ مشاهده می شود. با این حال، تعریف PE هنوز هم نامشخص است. به گفته انجمن جراحان اروپایی به مدت زمان بروز انزال عضلانی کمتر از ۱ دقیقه PE اولیه گفته می شود و یا اگر اولین بار به مدت کمتر از ۳ دقیقه باشد PE ثانویه نامیده می شود که همراه با ناتوانی در تأخیر انزال و مشکلات سلامت روان خواهد بود.

علت PE هنوز مشخص نیست. دیدگاه های اصلی نشان می دهند که این امر ممکن است مربوط به انتقال دهنده های عصبی سروتونین، حساسیت سر آلت تناسلی، عملکرد غیر طبیعی تیروئید، و عوامل هیجانی باشد. PE تاثیر روانشناختی زیادی بر روی بیماران دارد، که منجر به اضطراب روانی و افسردگی آن ها می شود و تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی بیمار دارد.

درمان زود انزالی عمدتا شامل دارو، درمان های روانشناختی و رفتاری و مهارکننده های بازجذب گیرنده های ۵_HT می باشد. دارو های موثر برای اختلال PE، از جمله فلوکستین، پاروکستین، سرترالین، داپوکستین و غیره هستند. با این حال، عوارض جانبی این دارو ها مانند تهوع، استفراغ، و خشکی دهان توسط پزشکان به بیماران گزارش داده می شود.

درمان زود انزالی با دارو

با توجه به اینکه هنوز یک داروی مشخص برای رفع این مشکل وجود ندارد اما پزشکان سایر دارو هایی که یکی از عوارض جانبی آن ها به تاخیر انداختن انزال می باشد را برای بیماران خود تجویز می کنند تا به آن ها در این زمینه کمک کنند. بدین ترتیب دارو های مختلفی را می توان جهت درمان زود انزالی مورد استفاده قرار داد که قرص های سرترالین، سیلدنافیل، دارو های ضد افسردگی و … جزو آن ها می باشند.

دارو های ضد افسردگی با اثر گذاشتن بر روی مهار کننده های بازجذب سروتونین ارگاسم را به تاخیر خواهند انداخت. دقت داشته باشید که خودتان خودسرانه از این دارو ها استفاده نکنید و در نهایت این پزشک است که تصمیم می گیرد با توجه به علت اصلی بروز این مشکل شما باید از چه روش و چه دارویی برای درمان زود انزالی بهره مند شوید.

ترامادول نیز به عنوان یکی از دارو های تسکین دهنده درد می تواند انزال زودرس را به تاخیر اندازد. هنگامی که دارو های دیگر نتیجه مثبتی روی تاخیر انزال ندارند از این دارو استفاده می شود. ترامادول نوعی مخدر یا داروی اعتیادآور می باشد که به عنوان یک گزینه مناسب برای درمان این بیماری به شمار نمی رود و پزشکان به ندرت آن را تجویز می کنند.

درمان زود انزالی با راهکار های مختلف دیگر

اسپری های تاخیری

یکی دیگر از روش های پاسخگو برای به تاخیر انداختن انزال استفاده از اسپری تاخیری می باشد. معمولا این اسپری ها به سر آلت تناسلی زده می شوند تا از حساسیت آن بکاهند. بهتر است برای اثربخشی بهتر قبل از استفاده از اسپری تاخیری ابتدا آن را بشویید و سپس از اسپری استفاده کنید.

تقویت عضلات با ورزش

گاهی اوقات ضعف عضلات لگن موجب انزال زودرس می شوند. بدین ترتیب بهتر است که افراد با تقویت کردن عضلات این ناحیه با انجام ورزش ها و تمرینات مخصوص به درمان زود انزالی کمک کنند. یکی از تمریناتی که سبب تقویت عضلات لگن می شوند انجام تمرینات کگل است. روزانه سه مرتبه و هر بار ده حرکت کگل را انجام دهید تا اثرات مثبت و مفید آن را مشاهده کنید.

استفاده از کاندوم تاخیری

استفاده از کاندوم یکی از روش هایی است که موجب می شود مرد بتواند انزال را به تاخیر اندازد. کاندوم های تاخیری به علت دارا بودن مواد بی حس کننده موجب می شوند تا انزال دیرتر به وقوع بپیوندد.

ترک مصرف مواد مخدر

در بعضی از مردانی که دخانیات استفاده می کنند ترک مصرف مواد می تواند بسیاری از مشکلات آن ها را در رابطه با برقراری رابطه جنسی که با همسرشان دارند را برطرف نماید. برخی از مطالعات نشان داده است که کم کردن مصرف مواد مخدر در درمان زود انزالی تاثیر مثبتی داشته است.

پیشنوازی

زوجین می توانند با استفاده از تکنیک پیشنوازی و حفظ حالت آرامش به درمان زود انزالی کمک کنند. جالب است بدانید زوجینی که سریعا وارد مرحله دخول نمی شوند و ابتدا با آرامش کامل به لمس کردن و نوازش شریک جنسی خود می پردازند یک رابطه قوی تر و لذت بخش تر را تجربه می کنند. از آنجایی که یک زن نیاز دارد تا مدتی نوازش شود و به مرحله تحریک شدن برسد لذا مردان می توانند با انجام این تمرین تحریک خود را کنترل کنند و بر روی انزال خود تمرکز داشته باشند. این امر باعث می شود تا کنترل بر روی احساسات و پرهیز از هیجان زدگی نیز به خوبی صورت گیرد.

شاید درک این موضوع برای بسیاری از مردان سخت باشد اما ریشه بسیاری از مشکلات جنسی مانند انزال زودرس در اضطراب، هیجان زدگی و مسائل روحی و ذهنی خلاصه می شود. افرادی که آرامش بیشتری هنگام برقراری رابطه جنسی دارند و می توانند به خوبی بر استرس خود غلبه کنند به ندرت ممکن است با انزال زودرس مواجه شده و یا نیازمند درمان زود انزالی شوند. لذا بهتر است با آرامش بیشتری یک رابطه جنسی را تجربه کرد.
بهره مندی از تکنیک پیشنوازی موجب می شود شما بیشتر بتوانید از لحاظ روحی به همسرتان نزدیک شوید و روحیات او را درک کنید. یک معاشقه بی نظیر قبل از اینکه وارد مرحله دخول شوید می تواند آرامش وصف ناپذیری را به هر دوی شما هدیه دهد و سپس با تمرکز و کنترل کامل می توان دخول را انجام داد و بر روی زمان انزال مدیریت داشت. در چنین رابطه ای مرد دچار انزال زودرس نشده و نیازی به درمان زود انزالی نخواهد داشت.

طب سوزنی و درمان زود انزالی

از جمله معمول ترین بیماری هایی که به عنوان یک اختلال عملکرد جنسی در زندگی مردان شناخته شده است، انزال زودرس می باشد. این عارضه را می توان به دو نوع انزال زودرس اولیه و ثانویه طبقه بندی نمود. خوشبختانه امروزه طب سوزنی به طور گسترده ای در درمان انزال زودرس در چین مورد استفاده قرار می گیرد که نتایجی بسیار مطلوب را برای بیماران به ارمغان آورده است. بسیاری از آزمایشات بالینی تایید کرده اند که طب سوزنی می تواند تاخیر در انزال مردان را طولانی تر کند.

در سال های اخیر در آزمایشات بالینی،طب سوزنی به عنوان بخشی از طب سنتی چینی در درمان زود انزالی مورد استفاده قرار گرفته است. مطالعات اخیر نشان داده اند که طب سوزنی می تواند تاخیر انزال را به میزان معینی گسترش دهد. بر اساس نظریه TCM، طب سوزنی می تواند تعادل چی و خون را با تحریک نقاط طب سوزنی برای بهبود عملکرد بدن انسان تنظیم کند. نتایج مطالعات حاکی از این است که طب سوزنی تیشانو، زوسانلی و تاچونگ می تواند سطوح HT- 5 انتقال دهنده عصبی را تنظیم کرده و حساسیت عصب را کاهش دهند.

آیا انزال زودرس یک مشکل دائمی است؟

انزال زودرس به احتمال زیاد در طولانی مدت در مردانی که PE اولیه را تجربه کرده اند یک موضوع رنج آور است. با این حال، با کمک های روانی مناسب به این افراد و با آموزش های فیزیکی و درمان های پزشکی، حتی مردان مبتلا به این نوع انزال زودرس، شانس خوبی برای حل و یا حداقل بهبود وضعیت خود را دارند. پس نباید تحت هیچ شرایطی از درمان زود انزالی غافل و یا ناامید شد چرا که می تواند تاثیرات خوبی در بهتر شدن وضعیت های نابهنجار مردان داشته باشد.

در مورد بیماری هایی مانند دیابت و مولتیپل اسکلروز، مدیریت PE ممکن است آسان نباشد. اگر این وضعیت برای مردان خیلی مشکل ساز باشد، ایده خوبی است که با پزشک خود در مورد آنچه انجام می دهند صحبت کنند تا از ترکیبی از درمان های ممکن در بهترین حالت ممکن بهره مند شوند.

در نهایت، به یاد داشته باشید که برای بسیاری از مردان، انزال بخش مهمی از یک رابطه جنسی و یا مشارکت در نوع جدیدی از فعالیت جنسی است. بعضی از تحریکات و هیجانات بیش از حد موجب می شود بخشی از روند انزال بر هم خورده و فرد دچار زود انزالی شود که درمان این امر یک شرایط بعید نمی باشد لذا نباید به عنوان یک مشکل دائمی به آن نگاه کرد.

نقش تمرینات عضلات کف لگن در درمان زود انزالی

به گفته انجمن اورولوژی آمریكا، انزال زودرس در حدود یك پنجم مردان این کشور که جوانتر از ۶۰ سال می باشند، به چشم می خورد. طبق نظر یکی از متخصصان فیزیوتراپی و مربی آموزش حرفه ای عضلات کف لگن به طور فعال در عملکرد جنسی دخالت دارند و طبیعی است فرض کنیم که با بهبود عملکرد این عضلات، عملکرد جنسی و زود انزالی بهبود می یابد.

محققانی که در جلسه سالانه انجمن متخصصین ارولوژی در استکهلم سوئد شرکت کردند نتایج تحقیقات خود را در مورد درمان زود انزالی چهل مرد بیان کردند. تمرین عضلات کف لگن به مدت ۱۲ هفته به این مردان آموزش داده شد. آن ها هم زمان ارگاسم این افراد را در طول دوره مطالعه و تحقیق اندازه گیری می کردند.

مردانی که سن آن ها ۱۹ تا ۴۶ سال بوده است، قبلا سعی کرده بودند تا با درمان های مختلفی از جمله کرم ها، درمان رفتاری و دارو های ضد افسردگی به نتیجه برسند اما متاسفانه بدون هیچ پیشرفت قابل توجهی همچنان وجود این مشکل را در خود حس می کردند.

آن ها همچنین عضلات کف لگن مردان را با استفاده از پروب الکتریکی مقعدی تحریک کردند و از استراتژی به نام بیوفیدبک استفاده کردند. به عنوان بخشی از فرایند بیوفیدبک، الکترود ها روی کف لگن بیمار قرار می گیرند و به صدا یا تصویر تبدیل می شوند که بیمار می تواند آن ها را ببیند یا بشنود. در واقع نقش تمرینات عضلات کف لگن در درمان زود انزالی بسیار قابل توجه است.

نتایج حاصل از انجام تمرینات عضلات کف لگن در درمان زود انزالی

مردان تمام تمرینات را سه بار در هفته انجام دادند و برای هر جلسه ۲۰ دقیقه بر سر تمرین حاضر بودند. سی و سه شرکت کننده یا ۸۲ درصد، بهبودی قابل توجهی را خاطر نشان کردند. در شروع آزمایش، متوسط زمان انزال مردان در طی مقاربت ۳۲ ثانیه بود. در پایان شش هفته اول، ۳۳ بیمار موفق شدند به طور متوسط زمان انزال را بیش از دو دقیقه تجربه کنند. بعد از ۱۲ هفته، متوسط زمان انزال آن ها بیش از چهار برابر یعنی تقریبا دو و نیم دقیقه افزایش یافت.

سیزده نفر از مردان یک بار در هفته تمرینات خود را ادامه دادند و نتایج آن ها برای شش ماه دیگر نیز ردیابی شد. همه گزارش دادند که آن ها مدت زمان انزال را برای مدت زمان بیشتری نگه داشته اند و یک رابطه جنسی بسیار عالی و موفق دارند.

پژوهشگران برجسته در دانشگاه Sapienza رم، با توجه به نقش تمرینات عضلات کف لگن در درمان زود انزالی نتایج این تحقیقات را اینگونه بیان کردند که مردانی که از انزال زودرس رنج می بردند، در طول ۱۲ هفته توانستند زمان انزال خود را بهبود ببخشند. محققان گفتند که این تمرینات برای افرادی که دچار بی اختیاری نیز می باشند کمی پیچیده تر از دیگران است.

در حقیقت محققان بر این باورند که این تمرین ها و آموزش نوع حرکت های عضلات کف لگن به منظور قرار گرفتن فرد در وضعیتی است که عضلات بازسازی شوند و بتوانند قدرت از دست رفته خود را مجددا به دست آورند.

برای مثال باید برای بازسازی عضلات کف لگن سعی کنید که آن ها را ابتدا کمی در حالت انقباض نگه دارید و ۱۰ بار آن را در ست های مختلف تکرار کنید، مثل تمرینات کگل. درمان زود انزالی با این تمرینات در کمترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد و فرد از زندگی جنسی خود رضایت بالایی را به دست می آورد.

جالب است بدانید که این تمرینات ممکن است در تمام موارد کمک کننده نباشند اگر مردان نتوانند به درستی آن ها را یاد بگیرند و انجام دهند. در نتیجه بهتر این است که برای افرادی که از انزال زودرس رنج می برند به درستی توسط یک درمانگر فیزیکی تمرینات عضلات کف لگن در درمان زود انزالی آموزش داده شود.
فراموش نکنید که این بیماران نیاز به حداقل ۴ هفته آموزش (۱۲ جلسه) برای یادگیری تکنیک های خاص توانبخشی و تمرینات توصیف شده در این مطالعه دارند. تمرینات عضلات کف لگن جهت درمان زود انزالی اگر به درستی انجام شوند، باید در رفع مشکل انزال زودرس کمک بسیار زیادی کنند. این تمرینات هیچگونه هزینه ای را برای مردان در منزل به همراه ندارند و بدون عوارض جانبی بالقوه استفاده از هرگونه مواد شیمیایی و قرص ها می باشند.

نقش خوراکی های در درمان زود انزالی

بد نیست بدانید که اقلام غذایی که ما در طول روز مورد استفاده قرار می دهیم تاثیرات شگرفی در درمان بیماری ها دارند. در بسیاری از موارد ممکن است آن ها زندگی جنسی افراد را نیز تحت تاثیر قرار داده و موجب شوند که به درمان زود انزالی نیز کمک بزرگی شود.

صدف خوراکی

صدف یکی از خوراکی های غنی از ویتامین B6 و روی است. این مواد مسئول افزایش تولید هورمون تستوسترون هستند، به این ترتیب، صدف یک ماده غذایی بسیار مفید برای حل اختلالات جنسی شما است که کمک می کند تا درمان زود انزالی سریع تر حاصل شود.

انار

آیا می دانید که انار یکی از بهترین و مقوی ترین میوه هایی است که با داشتن آنتی اکسیدان های فراوان بر درمان زود انزالی بسیار موثر واقع می شود؟ افرادی که در فصل انار از میوه های انار تازه و خوشمزه استفاده می کنند می توانند با بهره مندی از خواص این میوه بهشتی بسیاری از بیماری های خود از جمله انزال زود رس در مردان را درمان نمایند.

فلفل چیلی

فلفل چیلی جزو طبیعی ترین مواد غذایی است که مسئول ایجاد انقباض عروق خونی و افزایش جریان خون می باشد. واضح است که چیلی این تاثیر را دارد، چون چهره ما با مصرف چیلی کمی برافروخته می شود. این ماده مفید به طور مستقیم به درمان زود انزالی کمک می کند با افزایش جریان خون به عروق خونی مردانه مشکلات نعوظ و امثال آن را از بین می برد.

زغال اخته

زغال اخته از جمله میوه های ترش و خوشمزه ای است که اغلب مردان آن را دوست دارند. فیبر های موجود در این میوه سبب می شود تا از رسوب چربی در رگ ها کاسته شده و جریان خون در آلت تناسلی به اندازه کافی مشهود باشد. اثرات طولانی مدت مصرف زغال اخته در درمان زود انزالی مورد بررسی قرار گرفت است و محققان به نتایج بسیار خوبی در این زمینه دست یافته اند.

قهوه

کافئین موجود در قهوه باعث افزایش متابولیسم بدن شما می شود و گردش خون بدن را افزایش می دهد. مصرف منظم یک فنجان قهوه برای درمان انزال زودرس موثر است. افراد می توانند با توجه به نظر پزشک معالج خود از قهوه های مختلف استفاده کنند. به تازگی استفاده از قهوه های قارچ گانودرما نیز با توجه به اثرات قابل توجهی که در درمان بسیاری از بیماری ها دارد، مورد توجه عموم در نقاط مختلف دنیا قرار گرفته است.

سیب

شاید هنوز بسیاری از مردم به خواص بی نظیر میوه سیب و نقش آن در درمان زود انزالی به طور کامل پی نبرده باشند. سیب می تواند معجزات زیادی را در درمان اختلالات جنسی مردان از خود بر جای بگذارد. افزایش استقامت فرد در رابطه جنسی و عدم ابتلا به انزال زود رس از جمله موارد قابل اشاره می باشد.

سیب دارای آنتی اکسیدان های زیادی می باشد که علاوه بر مبارزه با بیماری سرطان سبب افزایش توان و ماندگاری فرد در یک رابطه جنسی می شود. در واقع با بهتر شدن جریان خون در سلول های آلت تناسلی مردانه وضعیت خیلی بهتری در رابطه جنسی توسط زوجین تجربه خواهد شد.

موز

موز از جمله میوه هایی است که سرشار از مواد مغذی فراوان می باشد. انرژی موز به اندازه کافی به مردان کمک می کند تا بتوانند بهترین و شادترین رابطه جنسی را با شریک خود تجربه نمایند. فیبر، مواد معدنی، ویتامین های فراوان در موز سبب می شوند تا بسیاری از کمبود های بدن برطرف شده و اگر این مشکل در مردان به علت کاهش مواد مغذی باشد به خوبی درمان شود. موز، این میوه گرمسیری و خوشمزه غنی از پتاسیم است. این امر در حفظ سطح سدیم در خون تاثیر مثبت دارد، بنابراین فشار خون را در سطح نرمال تنظیم می کند و موجب درمان زود انزالی در مردان خواهد شد.

هندوانه

هندوانه جزو میوه هایی است که حاوی آمینو اسید سیترولین می باشد و این آمینو اسید به طور مستقیم بر رفع اختلالات جنسی اثر می گذارد. این آمینو اسید و سایر مواد مغذی موجود در میوه هندوانه سبب می شود تا جریان خون آلت تناسلی مردانه افزایش یابد و مشکلاتی مانند انزال زود رس برای همیشه درمان شود.

آووکادو

حتما شما هم می دانید که یکی از عوامل موثر در اختلال عملکرد جنسی مردان وجود استرس و اضطراب های فراوان می باشد. در واقع درمان استرس روش های مختلفی دارد که استفاده از میوه های مغزی مانند آووکادو یکی از آن ها می باشد. میوه آووکادو همچنین در خون رسانی و بهبود جریان خون در نواحی مختلف بدن از جمله اندام های تناسلی نقش مهمی دارد.

بلوبری

یکی از لذت بخش ترین میوه هایی که مردان می توانند از آن در درمان زود انزالی استفاده کنند، بلوبری است. این میوه دارای ویتامین ب ۶ و انواع مواد مغذی معدنی می باشد و بر جریان خون مناسب در اندام تناسلی و جلوگیری از انزال زود رس نقش دارد.

ماهی قزل آلا

به خوبی شناخته شده است که ماهی ماهی قزل آلا دارای غنی از اسید های چرب امگا ۳ است و این به جلوگیری از لخته شدن خون در رگ های خونی کمک می کند. مصرف ماهی غنی از این اسید های چرب به شریان ها کمک خواهد کرد تا سالم مانده و سبب تضمین جریان خون مناسب در بدن مرد و در نهایت درمان زود انزالی خواهد شد.


آموزش های تصویری [آرشیو]

تست فرانسوی خوشمزه

اسموتی کم کالری و لاغری

پیتزای سیب زمینی خوشمزه و آسان

غذاهای رژیمی و سالم با مرغ

آموزش غذای آسان چینی با نودل

آموزش کوکی های سالم برای کم کردن وزن

آموزش ۴ نوع غذایی که شما را لاغر می کند

آموزش غذای کره ای آسان

آموزش تست کره ای پرطرفدار

وبلاگ [آرشیو]

خوراکیهای مفید برای افزایش قد خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، چه خوراکی هایی هستند؟

خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، جزو خوراکی هایی هستند که بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند که، نمی توانند دارای تاثیر مثبتی بر روی آنها برای افزایش قد داشته باشند. عده ای تصور می کنند که افزایش قد تنها تا پایان دوران بلوغ امکان پذیر است اما لازم به ذکر است که شما تا سن ۲۰ سالگی نیز می توانید با مصرف خوراکیهای مفید برای افزایش قد، قد خود را افزایش دهید.

خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر را میشناسید؟

در این مقاله به خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر و همچنین سلامت مادر و فرزند اشاره می کنیم.

خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن

در این مقاله به راهکارهایی برای تقویت حافظه و ذهن و همچنین خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن صحبت خواهیم کرد.

همه چیز در مورد دانه چیا و نحوه استفاده

در آمریکا چیا را به عنوان دانه ای می شناسند که در عروسکهای سفالی به شکل حیوانات کشت می شود تا پس از سبز شدن به پشم بدن آنها شباهت پیدا کند (مثل سبزه های عید نوروز ما) اما چیا در حقیقت نوعی ابر غذاست.

خوراکیهای مفید برای افراد دیابتی را می شناسید؟

در این مقاله به بیماری دیابت و خوراکی های مفید برای افراد دیابتی اشاره شده است.

روش تهیه انجیر خشک شده روش خشک کردن انجیر در خانه و خواص آن

خشک کردن انجیر در خانه یکی از بهترین روش ها می باشد. شما به راحتی می توانید با استفاده از این روش های متعدد انجیر ها را خشک نمایید. البته این مسئله را نیز مد نظر قرار دهید که این روش خشک کردن انجیر ها طبیعی بوده و هیچ گونه افزودنی ای به ان اضافه نمی شود. از این رو مدت ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود.

دستور پخت [آرشیو]

جوانه ماش آموزش طرز تهیه جوانه ماش

در این متن سعی شده است طرز تهیه جوانه ماش به صورت خانگی در دو روش به طور کامل شرح داده شود.

ترشی سیر طرز تهیه ترشی سیر به روش غنچه ای و کنسروی

سیر ترشی یکی از چاشنی های خوشمزه ای است که در ایران طرفداران بسیاری دارد. شما می توانید به راحتی طرز تهیه ترشی سیر را در دو نوع غنچه ای و کنسروی در کنار ما آموزش ببینید. سیر ترشی غنچه ای نسبت به کنسروی ماندگاری بیشتری داشته و به همین دلیل طرفداران بیشتری نیز دارد.

طرز تهیه جوحه کباب طرز تهیه جوجه کباب خوشمزه و خوشرنگ

یکی از خوش طعم ترین غذاها در سفره ی ما ایرانی ها جوجه کباب است. البته طرز تهیه جوجه کباب در هر منطقه ای بر حسب سلیقه متفاوت است. اما معمول ترین روشی که در تهیه جوجه کباب از آن استفاده می شود، جوجه کباب زعفرانی است. شما می توانید این روش تهیه جوجه را در متن زیر مطالعه نمایید.

طرز تهیه باقلوا طرز تهیه باقلوا شیرینی خوشمزه و خوش طعم

باقلوا یکی از شیرینی های خوشمزه و لذیذ استان یزد می باشد. اما شما به راحتی می توانید این شیرینی خوشمزه را در منزل تهیه کنید. طرز تهیه باقلوا چندان مشکل نیست، به همین دلیل به راحتی می توان این شیرینی را آماده و صرف کنید. ما در این مطلب به شما طرز تهیه آن را آموزش می دهیم.

طرز تهیه جوجه ترش طرز تهیه جوجه ترش غذای خوشمزه شمالی

غذای جوجه ترش یکی از غذاهای معروف شهرهای شمالی است. شما می توانید به راحتی این غذای خوشمزه را در منزل تهیه نمایید. کافیست مراحل طرز تهیه جوجه ترش را در متن زیر انجام دهید. نحوه درست کردن جوجه ترش بسیار آسان است از این رو زمان زیادی از شما گرفته نمی شود.

طرز تهیه بستنی سنتی طرز تهیه بستنی سنتی و تاریخچه ی آن

بستنی سنتی یکی از بستنی های خاص ایرانی می باشد که به دلیل داشتن گلاب و زعفران طرفداران بسیاری دارد. این بستنی در تمام فصول سال قابل تهیه می باشد و شما به راحتی می توانید طرز تهیه بستنی سنتی را فرا گیرید. این بستنی زرد رنگ بوده و طعمی زعفرانی دارد و فقط در کشور ایران تولید می شود.

دوستان و همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید با آدرس ایمیل info@laziz123.ir مکاتبه نمائید.

ایمیل:

تلفن:

کانال تلگرام:

آی دی تلگرام

 

ارسال پیام
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد | کپی برداری از مطالب این وبگاه مجاز نمی باشد.