ثبت نام | ورود

با LAZIZ آسان آشپزی کنید

تحلیل رژیم لاغری در دوران بارداری

توسط: مدیر سایت آخرین بروز رسانی: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

اضافه وزن و رژیم لاغری، یکی از موضوعات مهمی است که امروزه، افراد، بسیار به آن میپردازند چون از راههای گوناگون و در موقعیتهای متفاوت، دچار آن هستند. یکی از آن موقعیتهای مهم هم که خانمها دچار اضافه وزن میشوند، در دوران بارداری شان است از این رو آنها به سرعت به فکر رژیم لاغری در دوران بارداری میشوند.

تحلیل رژیم لاغری در دوران بارداری

اضافه وزن و رژیم لاغری، یکی از موضوعات بسیار مهمی است که امروزه، افراد، بسیار به آن میپردازند چون از راههای گوناگون و در موقعیتهای متفاوت، دچار آن هستند. یکی از آن موقعیتهای مهم هم که خانمها دچار اضافه وزن میشوند، در دوران بارداری شان است و به محض اینکه، خانمهای محترم متوجه میشوند که کم کم نزدیک است که مادر بشوند و این استرس آنها را فرا میگیرد که نکند، اضافه وزن آورند و تناسب اندام و زیبایی آنها به هم بریزد، از این رو آنها به سرعت به فکر رژیم لاغری در دوران بارداری میشوند و به خاطر رسیدن به این هدف ممکن است، خودسرانه عمل بکنند که این کار بسیار خطرناکی است و این احتمال وجود دارد که جان و سلامتی جنین و همچنین خودشان به خطر بیافتد. پیشنهاد ما به خانمهای باردار این است که به هیچ عنوان بدون مشورت پزشک خود و یا مشاور مجرب، دست به چنین کاری نزنید. ادامه مطالب ما را پیگیری نمایید که نکات مورد لازم را در این زمینه ارائه خواهیم داد و یا اینکه، خانمهای باردار ارجمند، برای لاغر شدنشان در دوران بارداری به دکترهای گوناگونی سر میزنند تا بلکه، اندکی کاهش وزن پیدا کنند که البته این راه هم، توصیه نمیشود چون چه بسا که ممکن است، هزینه های بسیار زیادی را در این زمینه متحمل شوند که لازم نیست پس توصیه میکنیم که ما را همراهی نمایید، تا به شما خوانندگان و علاقه مندان محترم بگوییم که آیا در حین بارداری میشود، رژیم لاغری گرفت، بدون اینکه خطری شما و فرزندتان را تهدید نماید. ما را تنها نگذارید که خالی از لطف نیست.

راه حلهای رژیم لاغری در دوران بارداری

رژیم لاغری در دوران بارداری، هرچند ممکن است، عوارضی داشته باشد اما اگر راه حلهای خوب ارائه شود و شما خانمهای محترم آنها را رعایت نمایید، هیچ خطری شما را تهدید نمیکند، کافی است که با جان دل آنها را به ذهنتان بسپارید و عمل بکنید.

-پیشنهاد میکنیم، قبل از اینکه باردار شوید، وزنتان را حتما اندازه بگیرید چون در این صورت، در صورت بارداری اگر به اضافه وزنی دچار شده باشید، آن را خواهید فهمید و جلوی اضافه وزن خود را میگیرید و حتما در وزن کردن خودتان، اینکه بفهمید، اضافه وزن دارید یا خیر، قدتان را در نظر بگیرید که وزن هرکس متناسب با قد او سنجیده میشود. وقتی قبل از بارداری خود را وزن کردید، در صورتی که متوجه شوید، اضافه وزن دارید، بهتر است قبل از باردار شدن به فکر کاهش وزن خود باشید چون ممکن است، این اضافه وزن و چاقی برای شما در دوران بارداری، خطر آفرین باشد. کسانی که اضافه وزن ندارند، با سلامتی باردار میشوند و بدون هیچ تهدید و خطر جنین خود را سالم به دنیا می آورند ولی افراد چاق، باردار شدنشان مشکل است و خطرات زیادی در دوران بارداری در کمین مادر و فرزندشان است لذا اگر میخواهید در دوران بارداری به اضافه وزن دچار نشوید و احتمال خطرات را کاهش دهید، قبل از باردار شدن خود را وزن بکنید و وزن خود را به وزن متناسب درآورید.

-ورزش کردن یک راه حل بسیار عالی در رژیم لاغری در دوران بارداری

یک راه حل بسیار خوبی هم که قصد داریم برای خوانندگان محترم ارائه بدهیم، این است که در دوران بارداری خانمهای عزیز از حرکات و فعالیتهای ورزشی خود عقب نیافتند و روزانه چندین نوع ورزش میتوانند انجام بدهند از جمله پیاده روی، شنا کردن. البته در انجام این ورزشها میتوانید با پزشک خود مشورت نمایید که خطرناک نباشد و این ورزش را به طور مرتب انجام دهید البته به مقدار کوتاه که خسته کننده نباشند ما به شما پیشنهاد میکنیم که ورزش کردن، حتما لازم نیست که سخت باشد همین که ورزشهای راحت را نیز انجام دهید، عالی است و در رژیم لاغری در دوران بارداری بسیار عالی است. حتما در طول روز و شب حدود ۲۰ دقیقه، خانهای باردار ورزش کردن را انجام دهند حتی اگر حرکات ساده باشد.

ما به خانهای هنرمند باردار عرض میکنیم که در موقع رژيم لاغری در دوران بارداری، مراقب خورد و خوراک خود نیز باشند و هر غذایی را مصرف نکنند بلکه آن غذاهایی را به مصرف برسانند که کالری زیاد نداشته باشد چون که کالری سرتا سر موجب اضافه وزن و چاقی است. پیشنهاد میکنیم خانمهای باردار در رژیم لاغری در دوران بارداری مواظب خود باشند

برخی از خانمهای عزیز هستند که پیش از اینکه خود را وزن بکنند، باردار میشوند بدون اینکه عواقب اضافه وزن در دوران بارداری را بدانند برای چنین خانمهایی هم ما به فکر راه حل هستیم، گوش به حرفهای ما بسپارید که خیلی عالی است، چنین خانمهایی که در دوران بارداری اضافه وزن دارند از سوی پزشکشان ممکن است انواع آزمایشهای گوناگون را بدهند از جمله اینکه مطمئن شوند دیابت ندارند حتی آزمایش بیهوشی هم میدهند و یا این آزمایش که آیا چاقی آنها اجازه میدهد که بتوانند درد هنگام زایمان را متحمل شوند یا خیر و خلاصه از این جور آزمایشات همچنین خانمهایی بسیار میدهند.

نکات مورد توجه خانمهای باردار در رژیم لاغری در دوران بارداری

خانمهای باردار اگر بخواهند به نکاتی در ارتباط با رژیم لاغری در دوران بارداری توجه داشته باشند و دچار اضافه وزن نشوند، باید در ادامه آن نکاتی را که ما ذکر میکنیم به اجرا درآورند.

  • خانمهای باردار در رژیم لاغری و کاهش وزن در دوران بارداری، بایستی میزان کالری که بدن آنها نیاز دارد بدانند و بیشتر از آن مصرف نکنند.
  • خانمهای هنرمند باردار باید در رژیم لاغری و کاهش وزن در دوران بارداری، چندین وعده غذایی داشته باشند و به یک وعده غذایی اکتفا نکنند و در هر وعده نیز غذاهای کم حجم استفاده نمایند.
  • خانمهای باردار سعی بکنند در دوران بارداری و رژیم لاغری شان، غذای سالم مصرف نمایند.
  • خانمهای گرامی در این دوران سعی بکنند، تغیراتی که در دوران رژیم لاغری در دوران بارداری نسبت به بدن آنها اتفاق می افتد، بپذیرند.

خلاصه و کلام آخر رژیم لاغری در دوران بارداری

اگر خوانندگان عزیز دقت نمایند، به یک نتیجه قطعی و خیلی مهم در ارتباط با رژیم لاغری در دوران بارداری میرسند و آن اینکه، خانمهای عزیز حتما قبل از باردار شدنشان، وزن خود را اندازه بگیرند که بعد از باردار شدنشان مجبور نشوند، کاهش وزن را در اولویت برنامه خود قرار دهند که این هم، ممکن است برای خود و فرزندشان خطر ایجاد کند.

حتماً بخوانید:


آموزش های تصویری [آرشیو]

کیک آووکادو

طرز تهیه کیک با آووکادو

طرز تهیه باقلوا ترکیه

طرز تهیه باقلوای ترکیه فیلم مرحله به مرحله

طرز پخت مرغ با سس عسل

طرز پخت مرغ با سس عسل

کلم بروکلی کسادیا

طرز تهیه کلم بروکلی کسادیا

میوه آرایی با هندوانه

آموزش میوه آرایی با هندوانه

غذای هندی

غذای هندی خوشمزه و لذیذ

4 نوع دسر خوشمزه

دسر آسان و خوشمزه

غذای سالم و رژیمی

غذای رژیمی با سبزیجات

سالاد سزار خوشمزه و سالم و رژیمی

وبلاگ [آرشیو]

شکر کاستور آشنایی با شکر کاستور

شکر کاستور که تحت عنوان شکر کاستر نیز شناخته می‌شود یکی از انواع شکرهای دانه ریزی است که در قنادی به کار می‌رود. این نوع شکر به علت داشتن دانه‌ها و گرانول‌های فوق‌العاده ریز به راحتی در آب حل می‌شود و برای موارد شیرینی‌پزی که در آن نیازی به حرارت وجود نداشته باشد مثل شیرین کردن برش‌های میوه به کار می‌رود. در بسیاری موارد پودر قند جایگزین بسیار خوبی برای شکر کاستور به حساب می‌آید.

خوراکیهای مفید برای افزایش قد خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، چه خوراکی هایی هستند؟

خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، جزو خوراکی هایی هستند که بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند که، نمی توانند دارای تاثیر مثبتی بر روی آنها برای افزایش قد داشته باشند. عده ای تصور می کنند که افزایش قد تنها تا پایان دوران بلوغ امکان پذیر است اما لازم به ذکر است که شما تا سن ۲۰ سالگی نیز می توانید با مصرف خوراکیهای مفید برای افزایش قد، قد خود را افزایش دهید.

خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر را میشناسید؟

در این مقاله به خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر و همچنین سلامت مادر و فرزند اشاره می کنیم.

خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن

در این مقاله به راهکارهایی برای تقویت حافظه و ذهن و همچنین خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن صحبت خواهیم کرد.

همه چیز در مورد دانه چیا و نحوه استفاده

در آمریکا چیا را به عنوان دانه ای می شناسند که در عروسکهای سفالی به شکل حیوانات کشت می شود تا پس از سبز شدن به پشم بدن آنها شباهت پیدا کند (مثل سبزه های عید نوروز ما) اما چیا در حقیقت نوعی ابر غذاست.

خوراکیهای مفید برای افراد دیابتی را می شناسید؟

در این مقاله به بیماری دیابت و خوراکی های مفید برای افراد دیابتی اشاره شده است.

دستور پخت [آرشیو]

طرز تهیه ادویه آبادانی آشنایی با طرز تهیه ادویه آبادانی

ادویه آبادانی که به ادویه 24 قلم یا ادویه آبادانی خورشتی نیز معروف است، یکی از شناخته شده­ ترین ادویه­ های جنوب ایران محسوب می­شود. همانطور که از نام آن پیداست، 24 گیاه مفید در ترکیب آن بکار رفته است. در این مقاله شما را با طرز تهیه ادویه آبادانی آشنا می­کنیم.

طرز تهیه ادویه کاری آشنایی با طرز تهیه ادویه کاری

ادویه کاری یکی از پر مصرف ­ترین ادویه­ هایی است که ب­خصوص در کشورهای شرقی مانند ایران رواج دارد. این ادویه از سبزیجات مختلفی تشکیل شده است که هر یک به ­تنهایی خواص زیادی برای سلامتی دارد. طرز تهیه ادویه کاری بسیار آسان است و می­توانید آن را در منزل تهیه و در غذاهای خود استفاده کنید. برای آشنایی با طرز تهیه ادویه کاری با ما همراه باشید

طرز تهیه ادویه گوشت آشنایی با طرز تهیه ادویه گوشت

گوشت قرمز به اشکال گوناگونی مانند استیک، بیفتک، گوشت کبابی و گوشت خورشتی مورد استفاده قرار می­گیرد. اما این غذای خوشمزه چنانچه با ادویه مخصوص طعم دار نشود، بو و طعم زخم آن باعث اذیت برخی از افراد می­شود. در این مطلب طرز تهیه ادویه گوشت را به شما آموزش می­دهیم.

طرز تهیه ادویه مرغ آشنایی با طرز تهیه ادویه مرغ

ادویه مرغ یکی از پرکاربردترین ادویه ­هایی است که در یک آشپزخانه ایرانی دیده می­شود. این ادویه مخلوطی از چند سبزی و چاشنی خوش طعم و خوش عطر است. استفاده از ادویه مخصوص مرغ می­تواند نقش مهمی در کاهش بوی زخم مرغ داشته باشد. پس با ما همراه باشید تا طرز تهیه ادویه مرغ را به شما آموزش دهیم.

طرز تهیه ادویه پاپریکا آشنایی با طرز تهیه ادویه پاپریکا خانگی

پاپریکا یک ادویه مجارستانی است و همان فلفل دلمه­ای خشک و پودر شده است. پاپریکا علاوه ­بر طعم و رنگ خوبی که به غذا می­دهد، برای سلامتی نیز بسیار مفید است. طرز تهیه ادویه پاپریکا آسان است. با این مقاله همراه باشید تا شما را با طرز تهیه این ادویه فوق ­العاده آشنا می­کنیم.

طرز تهیه ادویه ماهی آشنایی با طرز تهیه ادویه ماهی

آموزش طرز تهیه ادویه ماهی به ­شدت توصیه می­شود. چراکه بیشتر افراد به­ دلیل وجود بوی زخم ماهی و دیگر غذاهای دریایی از مصرف آنها خودداری کرده و به ­این ترتیب خود و خانواده خود را از مزایای زیاد غذاهای دریایی به ­ویژه ماهی محروم می­کنند. با ما همراه شوید تا شما را با طرز تهیه این ادویه خوش عطر آشنا کنیم.

دوستان و همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید با آدرس ایمیل info@laziz123.ir مکاتبه نمائید.

ایمیل:

تلفن:

کانال تلگرام:

آی دی تلگرام

 

ارسال پیام
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد | کپی برداری از مطالب این وبگاه مجاز نمی باشد.