ثبت نام | ورود

با LAZIZ آسان آشپزی کنید

معرفی رژیم لاغری در دو هفته

توسط: مدیر سایت آخرین بروز رسانی: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

در این مقاله قصد داریم، راجع به رژیم لاغری در دو هفته برای شما عزیزان و خوانندگان محترم صحبت بکنیم چون که کاهش وزن و لاغری در جامعه امروزی به یک مسأله معضل و حاد تبدیل شده است که به هر مشتری و خواننده عزیزی که برخورد میکنیم، به دنبال کاهش وزن و لاغر کردن خود میباشد.

در این مقاله قصد داریم، راجع به رژیم لاغری در دو هفته برای شما عزیزان و خوانندگان محترم صحبت بکنیم چون که کاهش وزن و لاغری در جامعه امروزی به یک مسأله معضل و حاد تبدیل شده است که به هر مشتری و خواننده عزیزی که برخورد میکنیم، به دنبال کاهش وزن و لاغر کردن خود میباشد و تازه، برای این کارشان هم هزینه های سنگین را متحمل میشوند. آنها برای کاهش وزن، انواع ویزیت ها از دکترهای محترم کرده و حتی قرصهای شیمیایی مصرف میکنند که برای بدن بسیار بد است و سلامتی و تندرستی بدن را در حد بسیار بالایی به مخاطره می اندازد. خوانندگان محترم، پیشنهاد ما این است که اگر مراسمی در پیش رو دارید که میخواهید در آن به به بهترین شکل ظاهر شوید و به بهترین صورت، آن مراسم را به اجرا درآورید حتما رژیم لاغری در دو هفته را در پیش بگیرید و توصیه حتمی ما به شما عزیزان این است که برای کاهش وزن و لاغری، همیشه راه طبیعی آن را یاد بگیرید که سالم تر است چون ممکن است از یک طرف با راههای غیر طبیعی که در پیش میگیرید، لاغر شوید و کاهش وزن پیدا کنید و از طرف دیگر به بیماریهایی دچار شوید که بی درمان و غیرقابل جبران هستند لذا ما در اینجا با آگاهی سازی شما عزیزان و علاقه مندان محترم هدف بر حفظ سلامتی و تندرستی شما خوانندگان محترم داریم. ما در اینجا یک رژیم لاغری در دو هفته ارائه میدهیم که به طور تضمینی، شما بتوانید در طی این دو هفته چند کیلو وزن کم کرده و به اندام متناسب و ایده آل خود برسید. ادامه مطالب ما را پیگیری نمایید که خالی از لطف نیست.

تشریح رژیم لاغری در دو هفته

اگر هدف و اراده شما عزیزان در طی این دو هفته واقعا کم کردن وزن و رسیدن به یک وزن ایده آل است، باید حتما در مدت این ۱۴ روز از آن مواد و اعتبار غذایی مصرف بکنید که علاوه بر اینکه پروتئین زا هستند کم چرب و یا بدون چرب نیز هستند و هم چنین از آن غذاهایی استفاده نمایید که بدون نمک هستند چون نمک برای بدن در عین حال که بسیار ضرر دارد و موجب بالا رفتن فشارخون و کلسترول میشود و مهمتر از همه پوکی استخوان در نتیجه مصرف نمک زیاد است، باز هم نمک چون دارای انرژی و کالری است، موجب اضافه وزن و چاقی شما عزیزان هم میشود پس در کنار غذاهای چربی، غذاهایی که نمک دارند نیز کنار بگذارید همچنین در وعده های غذایی صبحانه و ناهار و شام که میل میکنید، سعی بکنید از آن غلاتی (که به طور معمول هم میزان مصرف از غلات بسیار است) استفاده بکنید که سبوس دار باشند چون غلات غیر سبوس دار هم اضافه وزن بی مورد می آورند و هم اینکه به مرور زمان کبد آدمی را از بین میبرند لذا برای حفظ سلامتی و تندرستی خود، حتما خرید و مصرف روزانه غلات سبوس دار را در اولویت خرید روزانه خود قرار دهید. یک نکته جالب هم که ذکر و دانستن آن برای شما خواستاران کاهش وزن و لاغری ضرورت دارد، این است که یک موردی که به طور حتم، موجب اضافه وزن شما میشود، استفاده از مایعات بیجا است که بدن هیچ نیازی به آن مایعات ندارد مثل نوشیدنی های سرد و گرم که هیچ ویتامینی در آنها نیست، فقط یک تفریح برای شما میتواند باشد لذا شما از نوشیدن این نوشیدنی های تفریحی بگذرید تا به وزن متناسب خود برسید.

انجام حرکات و مهارتهای نرمشی به منظور رژیم لاغری در دو هفته

و یک مورد بسیار عالی که در کاهش وزن و رژیم لاغری در دو هفته بسیار اثربخش است، ورزش کردن به طور مرتب میباشد. انواع و اقسام متفاوت ورزش و حرکات آن میباشد که اگر مدام در سه نوبت و حتی قبل یا بعد از آن، شما عزیزان انجام بدهید، موفق به کاهش وزن و لاغری خواهید شد. ما در این مورد به شما اطمینان میدهیم، با ورزش کردن است که علاوه بر اینکه به لاغری و کاهش وزن میرسید، به ضربان قلب خود نیز کمک میرسانید، به جریان و روند دستگاه گوارشی خود کمک میکنید، کارکرد کلیه ها در بدن خود را بهبود میبخشید و اگر خدای نکرده سنگ کلیه داشته باشید و یا فشارخون داشته باشید، ورزش به خوبی قادر است آن را حل بکند پس پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که به طور عالی ورزش روزانه خود را انجام دهید.

برنامه غذایی رژیم لاغری در دو هفته

آن غذاها و موادی را که علاوه بر موارد فوق در طی این دو هفته ما پیشنهاد میدهیم، به بدن برسانید از این قرار است:

– آب لیموی تازه و خالص در رژیم لاغری در دو هفته

این آب لیموی خالص که از آن صحبت میکنیم، واقعا برای کاهش وزن و رژیم لاغری خوب است چون آن طعم تلخی که دارد و این تلخ بودن یک خاصیت عالی که دارند، این است که به طور مستقیم بر کاهش وزن اثر دارند علاوه بر این، آب لیمو یک عفونت زدا و سم زدای بی نظیر است.

-روغن زیتون در رژیم لاغری در دو هفته

روغن زیتون هم برای رساندن شما به وزن مناسب و ایده آلتان خیلی خوب است و این روغن به حدی برای بدن ویتامین زا است که توصیف آن، در این فضای محدود نمی گنجد. لازم به ذکر است که روغن موجود در زیتون موجب چربی در بدن نمیشود.

-چای سبز در رژیم لاغری در دو هفته

افرادی را میبینیم که به دنبال خرید و مصرف چای سبز هستند و البته مصرف این نوع چای همراه با شکلات برای بدن و سلامتی آن خوب است چرا که افرادی که اضافه وزن دارند، با خوردن این چای به زودی کاهش وزن پیدا کرده و به تناسب اندام متعال میرسند.

خلاصه و سخن نهایی رژیم لاغری در دو هفته

در ارتباط با رژیم لاغری در دو هفته، آن نتیجه مطلوبی که به دست می آید، این است که اگر شما خوانندگان و علاقه مندان محترم، گوش به حرفهای ما بسپارید و آن را به مرحله اجرا درآورید، حتما کاهش وزن و لاغری خواهید داشت.
با آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما عزیزان محترم.

حتماً بخوانید:


آموزش های تصویری [آرشیو]

تست فرانسوی خوشمزه

اسموتی کم کالری و لاغری

پیتزای سیب زمینی خوشمزه و آسان

غذاهای رژیمی و سالم با مرغ

آموزش غذای آسان چینی با نودل

آموزش کوکی های سالم برای کم کردن وزن

آموزش ۴ نوع غذایی که شما را لاغر می کند

آموزش غذای کره ای آسان

آموزش تست کره ای پرطرفدار

وبلاگ [آرشیو]

خوراکیهای مفید برای افزایش قد خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، چه خوراکی هایی هستند؟

خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، جزو خوراکی هایی هستند که بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند که، نمی توانند دارای تاثیر مثبتی بر روی آنها برای افزایش قد داشته باشند. عده ای تصور می کنند که افزایش قد تنها تا پایان دوران بلوغ امکان پذیر است اما لازم به ذکر است که شما تا سن ۲۰ سالگی نیز می توانید با مصرف خوراکیهای مفید برای افزایش قد، قد خود را افزایش دهید.

خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر را میشناسید؟

در این مقاله به خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر و همچنین سلامت مادر و فرزند اشاره می کنیم.

خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن

در این مقاله به راهکارهایی برای تقویت حافظه و ذهن و همچنین خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن صحبت خواهیم کرد.

همه چیز در مورد دانه چیا و نحوه استفاده

در آمریکا چیا را به عنوان دانه ای می شناسند که در عروسکهای سفالی به شکل حیوانات کشت می شود تا پس از سبز شدن به پشم بدن آنها شباهت پیدا کند (مثل سبزه های عید نوروز ما) اما چیا در حقیقت نوعی ابر غذاست.

خوراکیهای مفید برای افراد دیابتی را می شناسید؟

در این مقاله به بیماری دیابت و خوراکی های مفید برای افراد دیابتی اشاره شده است.

روش تهیه انجیر خشک شده روش خشک کردن انجیر در خانه و خواص آن

خشک کردن انجیر در خانه یکی از بهترین روش ها می باشد. شما به راحتی می توانید با استفاده از این روش های متعدد انجیر ها را خشک نمایید. البته این مسئله را نیز مد نظر قرار دهید که این روش خشک کردن انجیر ها طبیعی بوده و هیچ گونه افزودنی ای به ان اضافه نمی شود. از این رو مدت ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود.

دستور پخت [آرشیو]

جوانه ماش آموزش طرز تهیه جوانه ماش

در این متن سعی شده است طرز تهیه جوانه ماش به صورت خانگی در دو روش به طور کامل شرح داده شود.

ترشی سیر طرز تهیه ترشی سیر به روش غنچه ای و کنسروی

سیر ترشی یکی از چاشنی های خوشمزه ای است که در ایران طرفداران بسیاری دارد. شما می توانید به راحتی طرز تهیه ترشی سیر را در دو نوع غنچه ای و کنسروی در کنار ما آموزش ببینید. سیر ترشی غنچه ای نسبت به کنسروی ماندگاری بیشتری داشته و به همین دلیل طرفداران بیشتری نیز دارد.

طرز تهیه جوحه کباب طرز تهیه جوجه کباب خوشمزه و خوشرنگ

یکی از خوش طعم ترین غذاها در سفره ی ما ایرانی ها جوجه کباب است. البته طرز تهیه جوجه کباب در هر منطقه ای بر حسب سلیقه متفاوت است. اما معمول ترین روشی که در تهیه جوجه کباب از آن استفاده می شود، جوجه کباب زعفرانی است. شما می توانید این روش تهیه جوجه را در متن زیر مطالعه نمایید.

طرز تهیه باقلوا طرز تهیه باقلوا شیرینی خوشمزه و خوش طعم

باقلوا یکی از شیرینی های خوشمزه و لذیذ استان یزد می باشد. اما شما به راحتی می توانید این شیرینی خوشمزه را در منزل تهیه کنید. طرز تهیه باقلوا چندان مشکل نیست، به همین دلیل به راحتی می توان این شیرینی را آماده و صرف کنید. ما در این مطلب به شما طرز تهیه آن را آموزش می دهیم.

طرز تهیه جوجه ترش طرز تهیه جوجه ترش غذای خوشمزه شمالی

غذای جوجه ترش یکی از غذاهای معروف شهرهای شمالی است. شما می توانید به راحتی این غذای خوشمزه را در منزل تهیه نمایید. کافیست مراحل طرز تهیه جوجه ترش را در متن زیر انجام دهید. نحوه درست کردن جوجه ترش بسیار آسان است از این رو زمان زیادی از شما گرفته نمی شود.

طرز تهیه بستنی سنتی طرز تهیه بستنی سنتی و تاریخچه ی آن

بستنی سنتی یکی از بستنی های خاص ایرانی می باشد که به دلیل داشتن گلاب و زعفران طرفداران بسیاری دارد. این بستنی در تمام فصول سال قابل تهیه می باشد و شما به راحتی می توانید طرز تهیه بستنی سنتی را فرا گیرید. این بستنی زرد رنگ بوده و طعمی زعفرانی دارد و فقط در کشور ایران تولید می شود.

دوستان و همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید با آدرس ایمیل info@laziz123.ir مکاتبه نمائید.

ایمیل:

تلفن:

کانال تلگرام:

آی دی تلگرام

 

ارسال پیام
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد | کپی برداری از مطالب این وبگاه مجاز نمی باشد.