ثبت نام | ورود

با LAZIZ آسان آشپزی کنید

معرفی رژیم لاغری در سه روز
توسط: مدیر سایت آخرین بروز رسانی: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

در این مقاله قصد داریم، به شما خوانندگان و علاقه مندان محترم یک برنامه غذایی و رژیم لاغری در سه روز را ارائه بدهیم که در عرض یک مدت خیلی کوتاه، به تناسب اندام و لاغری برسید و طوری شکم و پهلوی خود را آب کنید که به ذهن هیچ خواننده ای نمیرسد. این نوع رژیم لاغری در سه روز که زمان زیادی نمی برد، طرفداران زیادی دارد.

معرفی رژیم لاغری در سه روز

در این مقاله قصد داریم، به شما خوانندگان و علاقه مندان محترم یک برنامه غذایی و رژیم لاغری در سه روز را ارائه بدهیم که در عرض یک مدت خیلی کوتاه، به تناسب اندام و لاغری برسید و طوری شکم و پهلوی خود را آب کنید که به ذهن هیچ خواننده ای نمیرسد. انواع و اقسام رژیم های لاغری و کاهش وزن وجود دارد اما این نوع رژیم لاغری در سه روز که زمان زیادی نمی برد، به دلیل همین کوتاه مدت بودن و ساده بودن در چند سال أخیر خیلی محبوب شده است و طرفداران زیادی دارد اگر بخواهید این نوع رژیم لاغری را به اجرا درآورید بایستی برنامه رژیم و کاهش وزن خود را برای پنج یا شش روز طرح ریزی بکنید تا بلکه بتوانید در سه روز چند کیلو کاهش وزن داشته باشید. افراد و عزیزانی که این نوع رژیم را دوست دارند که به طور حتم خیلی هم میخواهند، ما را همراهی نمایند که قول میدهیم در عرض سه روز، حدود ۵ الی ۱۰ کیلو کاهش وزن داشته باشند. ما را تنها نگذارید که خالی از لطف نیست.

توضیح رژیم لاغری در سه روز

در این نوع از رژیم لاغری، کارشناسان تغذیه طوری برنامه ریزی نمودند که هیچ ورزش و حرکات نرمشی وجود ندارد. برخی از خوانندگان فکر میکنند که اگر بخواهند، کاهش وزن و لاغری داشته باشند، باید مدام از خوردن و نوشیدن پرهیز بکنند در حالی که این نوع رژیم لاغری میگوید که آنچه در برنامه سازمان دهی شده است، افراد متمایل به کاهش وزن باید بخورند و بنوشند و شاید این نکته برای شما علاقه مندان در ابتدا عجیب به نظر برسد اما واقعا اینگونه است و اگر نخورید و نیاشامید ( البته از آن مواد غذایی که جزء برنامه باشد) کاهش وزن نخواهید داشت. در این رژیم لاغری در سه روز، کارشناسان و مشاوران محترم عرض میکنند که پیش از آن غذاهایی که برای خوردن شما مشخص شده است، چیزی نخورید چون در این صورت به کاهش وزن خود خلل وارد میکنید. شعار این قسم از رژیم لاغری و کاهش وزن این است که مایعات موجود در بدن باید آب شوند و ما کاری به چربی های در بدن و نیز زایدات آن نداریم لذا در این نوع برنامه، مصرف و خوردن و نوشیدن حتما هست و یک نوع رژیم لاغری و کاهش وزن ويژه ای میباشد.

برنامه و ارزش غذایی رژیم لاغری در سه روز

در این قسمت میخواهیم آن مواد غذایی که شما لازم است در این سه روز لاغری بخورید، برای شما عزیزان بیان نماییم تا بلکه چند کیلو کاهش وزن داشته باشید اگر میخواهید به تناسب اندام و وزن دلخواه خود برسید حتما بخوانید و گوش به حرفهای ما بسپارید و مهمتر از همه آن را به مرحله اجرا درآورید.
در این برنامه سه روزه، برای هر وعده غذایی یعنی صبحانه، ناهار، شام یک غذا و مواد جداگانه ای است که در ادامه برای شما عزیزان عرض میکنیم. ادامه مطالب را پیگیری نمایید.

برنامه و اعتبار غذایی روز اول از رژیم لاغری در سه روز

برنامه رژیم لاغری و کاهش وزن در سه روز، برای نوبت غذایی صبحانه به این شکل است: کارشناسان محترم میگویند که یک چایی به همراه یک تکه شیرینی بخورید و اگر مایل باشید به جای چای، میتوانید از قهوه نیز استفاده بکنید که البته هر نوع قهوه ای قابل استفاده نیست فقط از آن نوع قهوه که سیاه باشد، به مصرف برسانید البته در کنار این چایی و شیرینی، شما از یک تکه نان نیز استفاده بکنید و نصف کاسه که سوپ کره بادام نیز باشد، به مصرف برسانید تا رفع گرسنگی بکنید و در عین حال وزنتان را نیز کاهش دهید.
نوبت غذایی ناهار در رژیم لاغری و کاهش وزن در سه روز: بنا به گفته کارشناسان تغذیه گرامی (که بعد از آزمایشات بسیار به این نتیجه رسیدند) در وعده غذایی ناهار در این قسم از رژیم لاغری، باید خیلی مراقب بود و مواد غذایی زیادی مصرف نکرد چرا که به سرعت به اضافه وزن تبدیل میشود. آنها میگویند در این وعده نصف یک تن ماهی که خالی از روغن باشد به همراه یک تکه نان مصرف بکنید و البته در کنار این یک استکان چایی یا قهوه به همراه نصف یک حبه قند یا یک عدد کشمش میل کنید که اگر برنامه را دقیق اجرا بکنید حتما به وزن دلخواه خود خواهید رسید.
نوبت غذایی شام در رژیم لاغری و کاهش وزن سه روزه: در این وعده نیز علاقه مندان محترم دقیقا آن چیزهایی را به مصرف برسانند که در این وعده قید میشود یعنی حدود ۸۰ گرم گوشت سفید که در آب پخته شده باشد و سرخ شده نباشد یا میتوانید به جای آن، هویج پخته شده بخورید یا لوبیای پخته شده که البته آبپز شده باشند و همچنین بستنی وانیلی به اندازه نصف یک لیوان نیز قابل مصرف است. این برنامه برای رژیم لاغری در سه روز برای روز اول تعبیر شده است که حتما با رعایت آن، کاهش وزن خواهید داشت و حالا به روز دوم از رژیم لاغری میرسیم.

برنامه کارشناسان تغذیه برای روز دوم از رژیم لاغری در سه روز

در چنین روزی نیز در وعده صبحانه، یک عدد تخم مرغ یا نصف آن همراه با یک استکان چایی و مثل روز اول یا قهوه سیاه که البته با کشمش نوشیده شود، نوش جان بکنید. یک تکه نان برشته نیز میتوانید اضافه بکنید که فقط با آن، احساس گرسنگی تان را رفع بکنید و اضافه وزن نیاورد. در این روز به وعده صبحانه نصف یک میوه موز نیز اضافه بکنید که هم برای لاغری و کاهش وزن مفید است و هم شما را شاداب میکند.
وعده غذایی ناهار: برای این وعده هم، پنیری که خانگی باشد به همراه نصف یک تن ماهی میل کنید.
برای وعده شام هم، یک کلوچه و یا نصف آن اگر باشد، بهتر است به همراه کالباس مصرف کنید.

برنامه روز آخر یا سوم از رژیم لاغری در سه روز

برای صبحانه این روز یک کلوچه همراه با نصف یک استکان چایی که بیش از نصف یک قند لازم نباشد، میل کنید در وعده غذایی ناهار هم تخم مرغ مصرف کنید و برای شام هم کالباس همراه با میوه خربزه مصرف نمایید که بسیار برای کاهش وزن عالی است.

خلاصه و کلام آخر در مورد رژیم لاغری در سه روز

نتیجه ای که از مطالب بالا در مورد رژیم لاغری در سه روز میتوانیم بگیریم، این است که اگر شما این برنامه را به طور دقیق اجرا کنید، قطعا کاهش وزن خواهید داشت.
آرزوی سلامتی برای یکایک شما عزیزان داریم.

حتماً بخوانید:


آموزش های تصویری [آرشیو]

تست فرانسوی خوشمزه

اسموتی کم کالری و لاغری

پیتزای سیب زمینی خوشمزه و آسان

غذاهای رژیمی و سالم با مرغ

آموزش غذای آسان چینی با نودل

آموزش کوکی های سالم برای کم کردن وزن

آموزش ۴ نوع غذایی که شما را لاغر می کند

آموزش غذای کره ای آسان

آموزش تست کره ای پرطرفدار

وبلاگ [آرشیو]

روش خشک کردن انجیر در خانه و خواص آن

خشک کردن انجیر در خانه یکی از بهترین روش ها می باشد. شما به راحتی می توانید با استفاده از این روش های متعدد انجیر ها را خشک نمایید. البته این مسئله را نیز مد نظر قرار دهید که این روش خشک کردن انجیر ها طبیعی بوده و هیچ گونه افزودنی ای به ان اضافه نمی شود. از این رو مدت ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود.

خوراکیهای مفید برای افزایش هوش جنین در دوران بارداری

دوران بارداری یکی از مهم ترین و حساس ترین دوران زندگی هر زوجی است بنابراین شما باید از لحاظ تغذیه و آرامش فکری بسیار مراقب سلامت خود باشید. ما دراین مقاله تمامی خوراکیهای مفید برای افزایش هوش جنین را به شما معرفی میکنیم.

راهکار های مختلف درمان زود انزالی

متاسفانه انزال زودرس در عصر حاضر به یکی از مشکلات اصلی مردان در زندگی جنسی آن ها تبدیل شده است که شکایت و نارضایتی شریک جنسی را به دنبال دارد. آمار ها نشان می دهد که از بین هر سه مرد یک نفر از آن ها این مشکل را تجربه کرده و از راهکار های مختلف درمان زود انزالی برای رفع این معضل کمک گرفته است.

راههای از بین بردن شپش و شناخت این حشره ی انگلی

شپش ها معمولا به روش ها مختلفی به وجود می آیند و راههای از بین بردن شپش ها نیز بسیار متنوع است. باید این مسئله را بدانیم که علت به وجود آمدن شپش ها هرگز رعایت نکردن بهداشت نیست. بلکه آلودگی های محیطی تاثیر بسیاری در ابتلا به این بیماری در افراد دارد. پس باید برخی موارد را رعایت کنید تا مبتلا به این حشره انگلی نشوید.

بیماری افسردگی و راه های درمان آن

بیماری افسردگی که در هر فرد و با هر سن و جنسی ممکن از بروز کند، می تواند یک بیماری خطرناک روحی روانی برای فرد مبتلا باشد. زیرا افرادی که دچار این بیماری می شوند معمولا به راحتی دست به خودکشی میزنند. گوشه نشینی و تنهایی را به هر حرکت دیگری ترجیح می دهند. این افراد همیشه خودشان را مقصر می دانند و احساس گناه می کنند.

بلانچ چیست و روشهای بلانچ سبزیجات کدامند؟

روش های مختلفی برای نگهداری سبزیجات به مدت طولانی وجود دارد. بلانچ یکی از این راهها است. همه ما دوست داریم سبزیجات را به صورت تازه خرید و مصرف کنیم. اما همیشه امکان خرید سبزی تازه وجود ندارد. بعضی از سبزیجات ممکن است فقط در فصلهای خاصی وجود داشته باشند و نتوان آنها را در تمام فصول سال در بازار پیدا کرد. بنابراین بهتر است سبزیجات را به روش بلانچ کردن برای مدت طولانی نگهداری کرد تا هر زمان که لازم است بتوان از آن استفاده کرد.

دستور پخت [آرشیو]

دستور پخت غذای مجلسی شوید پلو با مرغ

شوید پلو با مرغ یکی دیگر از غذاهای سنتی و خوش رنگ و لعاب ایرانی می باشد. این غذای خوش طعم را هم در منزل و هم در مجالس مختلف سرو می کنند. به همین منظور یادگیری پخت آن برای کد بانو های خوش سلیقه ی ایرانی حائز اهمیت است. شما می توانید با ما در این مقاله همراه باشید و روش پخت این غذا را آموزش ببینید.

دستور پخت مربای انجیر و نکات آن

مربای انجیر یکی از مرباهای خوش طعم و لذیذی است که بر حسب ذائقه ی افراد مورد پسند قرار می گیرد. این مربا به اندازه ی مرباهای دیگر که بر سر سفره های ما ایرانی ها مهیا می شود از شهرت برخوردار نیست. اما خب مصرف آن خالی از لطف هم نخواهد بود. شما می توانید به راحتی این مربای خوشمزه را در منزل تهیه فرمایید.

باقالا پلو مجلسی

باقالا پلو مجلسی یکی از قدیمی ترین غذاهای ایرانی می باشد که مختص کشور ما است. این غذا از گزینه های مناسبی برای سرو در مجالی نیز به شمار می ورد از این رو باید بدانید چگونه تهیه می شود و با چه ترفند هایی می توانید این غذای سنتی را خوش طعم تر و خوشمزه تر نمایید. روش های پخت باقالا پلو متنوع است.

روش تهیه آش دوغ اردبیل اصیل

آش دوغ اردبیل اصیل یکی از آش های محلی مردم استان اردبیل می باشد که باید با دوغ محلی پخته شود. از این رو طعم خوشمزه و لذیذی بدست می آید. شما می توانید با اموزش این اش لذیذ، از آن به عنوان میان وعده و یا حتی غذای کامل استفاده نمایید. فراموش نکنید که این آش به دوغ محلی نیاز دارد.

دستور پخت غذای شمالی کدو پلو

کدو پلو یکی از غذاهای محلی در شمال کشور عزیزمان است. مردم شمال معمولا این غذا را بدون گوشت و یا مرغ طبخ می نمایند و سرو می کنند. اما ما به دلیل داشتن ذائقه های متفاوت در دنیا، این غذای خوشمزه را هم به همراه مرغ و هم به همراه گوشت طبخ می کنیم. در این مطلب هر سه روش پخت کدو پلو را به شما آموزش داده ایم.

طرز تهیه ی غذای شیرین پلو با مرغ

شیرین پلو با مرغ یکی از غذاهای ایرانی محسوب می شود که طرفداران ویژه ی خود را دارد. اما از آنجایی که این غذا شیرین است معمولا مورد پسند همه قرار نمی گیرد. ما روش پخت این غذای خوشمزه را برای شما بیان خواهیم نمود تا حتی برای یک بار هم که شده آن را پخته و طعمش را بچشید.

دوستان و همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید با آدرس ایمیل info@laziz123.ir مکاتبه نمائید.

ایمیل:

تلفن:

کانال تلگرام:

آی دی تلگرام

 

ارسال پیام
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد | کپی برداری از مطالب این وبگاه مجاز نمی باشد.