ثبت نام | ورود

با LAZIZ آسان آشپزی کنید

معرفی جامع رژیم لاغری در یک ماه
توسط: مدیر سایت آخرین بروز رسانی: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

در این مقاله، بنا و منظور ما، پرداختن به رژیم لاغری در یک ماه یا همان ۳۰ روزه است. ما در جامعه امروزی شاهد بسیار خوانندگان محترم این مقاله هستیم که به دنبال کاهش وزن خود هستند لذا به همین منظور به دکترهای گوناگون سر میزنند و علاوه بر هزینه های سنگین بسیار، وقت گرانبهای خود را هم تلف میکنند.

معرفی جامع رژیم لاغری در یک ماه

در این مقاله، بنا و منظور ما، پرداختن به رژیم لاغری در یک ماه یا همان ۳۰ روزه است. ما در جامعه امروزی شاهد بسیار خوانندگان محترم این مقاله هستیم که به دنبال لاغری و کاهش وزن خود هستند لذا به همین منظور به دکترهای گوناگون سر میزنند و علاوه بر هزینه های سنگین بسیار، وقت گرانبهای خود را هم تلف میکنند تا بلکه چند کیلو کاهش وزن پیدا کنند البته ما هم قبول داریم که چاقی و اضافه وزن یک قضیه بسیار بدی است که بایستی حل شود و تناسب شما خوانندگان عزیز به حالت تعادل خود برگردد اما نحوه این کاهش وزن را برخی اشتباه حل میکنند و به جای راه حلهای طبیعی به راه حلهای غیر طبیعی روی می آورند. ما همان راه حلهای طبیعی را برای علاقه مندان محترم که خواستار سلامتی و تندرستی آنها هستیم، در اینجا بازگو میکنیم که مختصر و مفید باشد. از شما خوانندگان و علاقه مندان محترم دعوت میکنیم که ما را همراهی بکنید که خالی از لطف نیست.

تبیین رژیم لاغری در یک ماه

برنامه رژیم لاغری در یک ماه یا همان ۳۰ روزه، طوری طراحی و سازمان دهی شده است که شما بدون اینکه گرسنگی بکشید، روز به روز احساس کمبود وزن در بدن خود را داشته باشید فقط کافی است که به طور مرتب ورزش بکنید، غذاهایی که چربی دارند حتی اگر به میزان اندک باشد، مورد استفاده قرار ندهید و مهمتر از همه در این راه و برنامه رژیم لاغری در عرض یک ماه، صبر و حوصله به خرج بدهید و محکم باشید ما به شما اطمینان میدهیم که اگر این برنامه را به طور دقیق اجرا کنید، در آخر ماه، ۱۵ کیلو کمبود وزن خواهید داشت. ادامه مطالب ما را پیگیری نمایید.

برنامه غذایی در طول رژیم لاغری در یک ماه

شما خوانندگان محترم در این نوع رژیم لاغری در عرض یک ماه، وعده های غذایی متفاوت از جمله صبحانه، میان وعده، ناهار، عصرانه، شام و قبل از خواب خواهید داشت که در همه موارد، غذایی متفاوت با وعده قبل و همچنین روز قبل خواهید خورد. توصیه میکنیم که اگر میخواهید به تناسب اندام خود برسید، گوش به حرفهای ما بسپارید و آن را به اجرا درآورید. برای بعد از خواب بلند شدن در هر سه روز پیشنهادی که داریم این است که همیشه روز خود را با نوشیدن یک استکان آب گرم شروع بکنید که این، برای به جریان انداختن خون بدن، تحریک و به فعالیت وا داشتن بدن، از بین بردن تمام عفونت و سم های بدن که در اثر خواب جمع شده است و هزاران درد دیگر، بسیار ایده خوبی است.

نوبت غذایی صبحانه در رژیم لاغری در یک ماه

در این وعده غذایی یعنی صبحانه در رژیم لاغری سی روزه سعی بکنید، نوشیدنی هایی را استفاده بکنید که تمام چربی های موجود در بدنتان را به آرامی و کم کم دفع بکنند مثل نوشیدنی که در آن از آب میوه لیمو استفاده شده باشد. لیمو در سم زدایی و دفع عفونت بدن و همچنین چربی سوزی و رفع زایدات بدن بسیار خوب است این نوشیدنی به خصوص برای کسانی که کبد چرب دارند عالی است.
البته نوشیدنی از ماده زنجبیل هم، برای کاهش وزن و لاغری خوب است اگر خود را به نوشیدن این مواد در طی سی روز عادت دهید، تمام چربی های بدنتان آب میشوند و خیال شما را آسوده میکنند. در این وعده غذایی شما میتوانید از تخم مرغ آبپز شده نیز استفاده بکنید که چون در آب پخته شده علاوه بر اینکه فیبر آهن و دیگر ویتامینها را به بدن شما میرساند، موجب چاقی و اضافه وزن هم نیست.

نوبت غذایی ناهار در رژیم لاغری در یک ماه

در این نوبت غذایی نیز همچنان سعی بکنید، غذاهایی را به مصرف برسانید که کالری و انرژی کمتری دارند طوری که بیشتر از ۴۰۰ کالری به بدن شما نرسانند. در این نوبت شما میتوانید، برای اینکه احساس گرسنگی خود را رفع بکنید و به درد معده دچار نشوید، غذاهای آبکی مثل سوپ که البته از نوع سبزیجات باشد( چون در سبزیجات یک خاصیت تندی که هست، موجب کاهش وزن و لاغری شما خوانندگان عزیز میشود) یا آش و غیره را به مصرف برسانید. در این وعده غذایی، حبوبات نیز خیلی عالی است چون حبوبات علاوه بر اینکه مواد و ویتامین لازم را به بدن شما میرسانند، رفع گرسنگی از شما عزیزان هم میکنند. یک غذای بسیار جالب هم که برای این وعده عالی است، ماهی قزل آلا است که علاوه بر اینکه کالری کمتری دارد، از بسیاری از بیماریهایی که بدن شما را تهدید میکنند، شما را در امنیت نگه میدارد. توصیه میکنیم که این نوع از ماهی را نه تنها در رژیم لاغری در یک ماه بلکه در روزهای دیگر نیز به مصرف برسانید و یک غذای دیگر نیز که کارشناسان تغذیه برای این وعده در رژیم لاغری در یک ماه توصیه میکنند، ساندویچ تخم مرغ است چون تخم مرغ به ویژه برای خانمهای محترم، بسیار ویتامین زا است که هیچ کالری و اضافه وزن نیز برای بدن نمی آورد و توصیه ما به شما عزیزان، مصرف مرتب و همواره آن است چون آن زردی که در تخم مرغ هست بدن شما را از لحاظ سلامتی تضمین میکند و شادابی خاصی به شما میبخشد. ما را تنها نگذارید تا نوبت غذایی شام را نیز به شما بیان نماییم.

نوبت غذایی شام در رژیم لاغری در یک ماه

برای این وعده باید عرض نمود که نه تنها برای کاهش وزن و رژیم لاغری در یک ماه بلکه همه خوانندگان عزیز بایستی سعی بکنند، این نوبت از غذا در هر شب را سبکتر میل بکنند تا سلامتی و تندرستی معده و به تبع بدن خود را ایمن کنند. غذا و خوراکی که در این نوبت خورده میشود، حتما باید کمتر از ۲۰۰ کالری باشد چون اگر بیشتر از این مقدار باشد علاوه بر اضافه وزن موجب ترشح اسیدهایی در معده شما عزیزان میشود که سرطان زا هستند لذا در شام کمتر غذا بخورید. پیشنهاد میشود برای نوبت شام در رژیم لاغری در عرض یک ماه، لقمه و ساندویچ از سبزیجات درست بکنید و بخورید یا خیار به همراه گوجه فرنگی درست کرده و میل بکنید، اینها به نوعی خوراکی آبکی هستند که موجب هیچ اضافه وزنی برای بدن شما نمیشوند.

خلاصه و سخن نهایی رژیم لاغری در یک ماه

با عنایت و توجه به مطالب و پیشنهادات ذکر شده برای شما عزیزان در مورد رژیم لاغری در یک ماه، به یک نتیجه قطعی که هست و کارشناسان محترم تغذیه آن را امضا نمودند، میرسیم و آن اینکه بعد از رعایت این نکته و موارد، شما به آن وزن مطلوب میرسید و تناسب اندام خود را بعد از این هم حفظ نمایید که لاغری علاوه بر زیبایی موجب سلامتی بدن شما نیز هست.
آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما خوانندگان و علاقه مندان محترم داریم.

حتماً بخوانید:

admin

اگه دوست داشتین می تونین از گوشت چرخ کرده یا گوشتی که ریز خرد شده استفاده کنین من خودم از گوشت استفاده میکنم

سمیرا

به یتیمچه گوشت هم می زنن؟

مهدی عباسپور شاهمرسی

اه اه یتیمچه؟! من که دوس ندارم


آموزش های تصویری [آرشیو]

تست فرانسوی خوشمزه

اسموتی کم کالری و لاغری

پیتزای سیب زمینی خوشمزه و آسان

غذاهای رژیمی و سالم با مرغ

آموزش غذای آسان چینی با نودل

آموزش کوکی های سالم برای کم کردن وزن

آموزش ۴ نوع غذایی که شما را لاغر می کند

آموزش غذای کره ای آسان

آموزش تست کره ای پرطرفدار

وبلاگ [آرشیو]

روش خشک کردن انجیر در خانه و خواص آن

خشک کردن انجیر در خانه یکی از بهترین روش ها می باشد. شما به راحتی می توانید با استفاده از این روش های متعدد انجیر ها را خشک نمایید. البته این مسئله را نیز مد نظر قرار دهید که این روش خشک کردن انجیر ها طبیعی بوده و هیچ گونه افزودنی ای به ان اضافه نمی شود. از این رو مدت ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود.

خوراکیهای مفید برای افزایش هوش جنین در دوران بارداری

دوران بارداری یکی از مهم ترین و حساس ترین دوران زندگی هر زوجی است بنابراین شما باید از لحاظ تغذیه و آرامش فکری بسیار مراقب سلامت خود باشید. ما دراین مقاله تمامی خوراکیهای مفید برای افزایش هوش جنین را به شما معرفی میکنیم.

راهکار های مختلف درمان زود انزالی

متاسفانه انزال زودرس در عصر حاضر به یکی از مشکلات اصلی مردان در زندگی جنسی آن ها تبدیل شده است که شکایت و نارضایتی شریک جنسی را به دنبال دارد. آمار ها نشان می دهد که از بین هر سه مرد یک نفر از آن ها این مشکل را تجربه کرده و از راهکار های مختلف درمان زود انزالی برای رفع این معضل کمک گرفته است.

راههای از بین بردن شپش و شناخت این حشره ی انگلی

شپش ها معمولا به روش ها مختلفی به وجود می آیند و راههای از بین بردن شپش ها نیز بسیار متنوع است. باید این مسئله را بدانیم که علت به وجود آمدن شپش ها هرگز رعایت نکردن بهداشت نیست. بلکه آلودگی های محیطی تاثیر بسیاری در ابتلا به این بیماری در افراد دارد. پس باید برخی موارد را رعایت کنید تا مبتلا به این حشره انگلی نشوید.

بیماری افسردگی و راه های درمان آن

بیماری افسردگی که در هر فرد و با هر سن و جنسی ممکن از بروز کند، می تواند یک بیماری خطرناک روحی روانی برای فرد مبتلا باشد. زیرا افرادی که دچار این بیماری می شوند معمولا به راحتی دست به خودکشی میزنند. گوشه نشینی و تنهایی را به هر حرکت دیگری ترجیح می دهند. این افراد همیشه خودشان را مقصر می دانند و احساس گناه می کنند.

بلانچ چیست و روشهای بلانچ سبزیجات کدامند؟

روش های مختلفی برای نگهداری سبزیجات به مدت طولانی وجود دارد. بلانچ یکی از این راهها است. همه ما دوست داریم سبزیجات را به صورت تازه خرید و مصرف کنیم. اما همیشه امکان خرید سبزی تازه وجود ندارد. بعضی از سبزیجات ممکن است فقط در فصلهای خاصی وجود داشته باشند و نتوان آنها را در تمام فصول سال در بازار پیدا کرد. بنابراین بهتر است سبزیجات را به روش بلانچ کردن برای مدت طولانی نگهداری کرد تا هر زمان که لازم است بتوان از آن استفاده کرد.

دستور پخت [آرشیو]

دستور پخت غذای مجلسی شوید پلو با مرغ

شوید پلو با مرغ یکی دیگر از غذاهای سنتی و خوش رنگ و لعاب ایرانی می باشد. این غذای خوش طعم را هم در منزل و هم در مجالس مختلف سرو می کنند. به همین منظور یادگیری پخت آن برای کد بانو های خوش سلیقه ی ایرانی حائز اهمیت است. شما می توانید با ما در این مقاله همراه باشید و روش پخت این غذا را آموزش ببینید.

دستور پخت مربای انجیر و نکات آن

مربای انجیر یکی از مرباهای خوش طعم و لذیذی است که بر حسب ذائقه ی افراد مورد پسند قرار می گیرد. این مربا به اندازه ی مرباهای دیگر که بر سر سفره های ما ایرانی ها مهیا می شود از شهرت برخوردار نیست. اما خب مصرف آن خالی از لطف هم نخواهد بود. شما می توانید به راحتی این مربای خوشمزه را در منزل تهیه فرمایید.

باقالا پلو مجلسی

باقالا پلو مجلسی یکی از قدیمی ترین غذاهای ایرانی می باشد که مختص کشور ما است. این غذا از گزینه های مناسبی برای سرو در مجالی نیز به شمار می ورد از این رو باید بدانید چگونه تهیه می شود و با چه ترفند هایی می توانید این غذای سنتی را خوش طعم تر و خوشمزه تر نمایید. روش های پخت باقالا پلو متنوع است.

روش تهیه آش دوغ اردبیل اصیل

آش دوغ اردبیل اصیل یکی از آش های محلی مردم استان اردبیل می باشد که باید با دوغ محلی پخته شود. از این رو طعم خوشمزه و لذیذی بدست می آید. شما می توانید با اموزش این اش لذیذ، از آن به عنوان میان وعده و یا حتی غذای کامل استفاده نمایید. فراموش نکنید که این آش به دوغ محلی نیاز دارد.

دستور پخت غذای شمالی کدو پلو

کدو پلو یکی از غذاهای محلی در شمال کشور عزیزمان است. مردم شمال معمولا این غذا را بدون گوشت و یا مرغ طبخ می نمایند و سرو می کنند. اما ما به دلیل داشتن ذائقه های متفاوت در دنیا، این غذای خوشمزه را هم به همراه مرغ و هم به همراه گوشت طبخ می کنیم. در این مطلب هر سه روش پخت کدو پلو را به شما آموزش داده ایم.

طرز تهیه ی غذای شیرین پلو با مرغ

شیرین پلو با مرغ یکی از غذاهای ایرانی محسوب می شود که طرفداران ویژه ی خود را دارد. اما از آنجایی که این غذا شیرین است معمولا مورد پسند همه قرار نمی گیرد. ما روش پخت این غذای خوشمزه را برای شما بیان خواهیم نمود تا حتی برای یک بار هم که شده آن را پخته و طعمش را بچشید.

دوستان و همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید با آدرس ایمیل info@laziz123.ir مکاتبه نمائید.

ایمیل:

تلفن:

کانال تلگرام:

آی دی تلگرام

 

ارسال پیام
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد | کپی برداری از مطالب این وبگاه مجاز نمی باشد.