ثبت نام | ورود

با LAZIZ آسان آشپزی کنید

بررسی رژیم لاغری کانادایی

توسط: مدیر سایت آخرین بروز رسانی: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

در این قسمت از مقاله هم قصد داریم، به معرفی یک مطلب بپردازیم که شما مشتریان محترم را با شیوه جدیدی از رژیم لاغری، یعنی رژیم لاغری کانادایی آشنا سازیم. این نوع از رژیم و کاهش وزن، معمولا ۱۵ الی ۲۰ روزه است. این نوع رژیم و کاهش وزن، معمولا به درد آن افرادی میخورد که قصد دارند، در فاصله زمانی اندک لاغر شوند.

در این قسمت از مقاله هم قصد داریم، به معرفی یک مطلب بپردازیم که شما مشتریان محترم و ارجمند را با شیوه جدیدی از رژیم لاغری و کاهش وزن، یعنی رژیم لاغری کانادایی آشنا سازیم. این نوع از رژیم و کاهش وزن، معمولا ۱۵ الی ۲۰ روزه است. این نوع رژیم و کاهش وزن، معمولا به درد آن افراد و عزیزانی میخورد که قصد دارند، در فاصله زمانی اندک لاغر شوند چون که برای مثال ممکن است، جشن عروسی در پیش رو داشته باشند و در این جشنها و مراسمات، پیدا کردن لباس برای اندام های چاق سخت است و تازه در صورت پیدا کردن هم، لباس با بهترین مدل هم، برای اندامی که چاق است و اضافه وزن دارد، بسیار زیبا جلوه نمیکند، چه بسا که مشتریان محترم را درشت تر نیز جلوه دهد که این برای آنها به ویژه برای خانمها عذاب آور و غیر قابل تحمل است پس ما در این مقاله، رژیم لاغری ۲۰ روزه را طرح ریزی کردیم که بر زیبایی و تناسب اندام شما در چنین مجالسی افزوده باشیم. این نوع از رژیم لاغری یعنی رژیم لاغری کانایی برای آن افرادی عالی است که مرتب ورزش میکنند و در این راه تنبلی به خرج نمیدهند چون رژیم لاغری کانادایی بدون ورزش ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد که غیر قابل جبران باشد.
از شما خوانندگان و علاقه مندان محترم دعوت داریم که ما را همراهی نمایید تا شما را بیشتر از این، با این نوع رژیم لاغری و کاهش وزن معتبر که به تأئید کارشناسان و محققین گرامی هم رسیده است، آشنا سازیم

برنامه و طراحی رژیم لاغری کانادایی در طول ۲۰ روز

سخن راجع برنامه و اینکه دکترین عزیز ما چه طراحی در ارتباط با رژیم لاغری معتبر کانادایی ریخته اند، مستلزم این است که ما از زبان کارشناسان تغذیه محترم عرض بکنیم که در این بیست روزه، در هر وعده غذایی یعنی صبحانه، ناهار، شام یا اگر وعده غذایی زیادی باشد، چه چیزی را خورد و یا چه حرکات و نرمشهایی را انجام داد و یا در روزهای اول رژیم لاغری باارزش کانادایی، چه خورد و در روزهای آخر رژیم لاغری پرفایده کانادایی و کاهش وزن چه چیزی مصرف کرد. ادامه مطالب ما را پیگیری نمایید که خالی از لطف نیست.

برنامه روز اول وعده های غذایی در رژیم لاغری کانادایی

وعده غذایی صبحانه: در روز اول یک لیوان قهوه همراه با یک تکه نبات میل کنید. توصیه میکنیم که در این روزهای ابتدایی در گرفتن و جدیت در مورد رژیم لاغری و کاهش وزن صبور باشید و حوصله به خرج دهید هرچند رژیم گرفتن کار سهل و آسانی نیست.
وعده غذایی ناهار: سعی کنید، تخم مرغ آبپز شده را همراه با سبزی که به دلیل تند بودنش مفید در لاغری است، مصرف نمایید. وعده غذایی شام: در این وعده نیز که آخر شب هست و گذشته از رژیم نیز بایستی غذاهای سبک مصرف نمود، سعی کنید غذای سبک اگر گوشت باشد، به میزان کم، مثل ۲۰۰ گرمی مصرف کنید. همراه با آن لیمو ترش نیز مصرف کنید که تمام زایدات آن را به سرعت دفع کند تا موجب چاقی شما نشود، فقط رفع گرسنگی کنید.

روز بعدی یعنی روز دوم در رژیم لاغری و کاهش وزن در روش کانادایی

در روز بعدی و روزهای دیگر نیز باید، این قاعده و اصل مهم را که قرار است، کم بخورید، به کار ببندید. در این روز هم در نوبت غذایی صبحانه، یک نصفه لیوان قهوه با یک عدد قند بخورید. مواظب باشید که تعداد قندها زیاد نباشد چرا که قند کالری دارد و موجب اضافه وزن و چاقی میشود. در نوبت غذایی ناهار هم، ماده معتبر و ارزش غذایی کالباس همراه با ماست بخورید. در این مورد هم، ماست شما نباید چرب داشته باشد چون همان طور که شما هم بهتر از ما میدانید، ماست چربدار و غذاهایی که چربی دارند، موجب افزایش وزن میشود. در نوبت شام هم، حدود ۲۰۰ گرم گوشت با چاشنی های لاغرکننده مثل کاهو، پیاز، لیموترش میل کنید.

برنامه روز سوم رژیم لاغری کانادایی


صبحانه: یک نصفه لیوان چای با یک عدد خرما( خرما زیاد نباشد که موجب اضافه وزن است) ناهار: نصف سینه مرغ یا ماهی که البته اگر در آب پخته شود، خوب است چون سرخ شدنی اضافه وزن می آورد. وعده غذایی شام:یک عدد گوجه فرنگی همراه با کلم و کرفس بخورید که اینها فقط رفع گرسنگی میکنند و هیچگونه کالری ندارند که چاقی آورد.

طراحی روز چهارم در رژیم لاغری کانادایی

از این روز به بعد، میزان مواد غذایی که میل میکنید، کم کم کمتر میشود. برای وعده غذایی در صبحانه نصف یک فنجان چایی با نصف یک قند میل بکنید. برای نوبت غذایی ناهار همچنین فقط یک پیاله ماست کم چرب استفاده نمایید. برای شام هم میتوانید یک عدد تخم مرغ آبپز شده با مقداری پنیر مصرف نمایید.

روز پنجم از رژیم لاغری کانادایی

روز پنجم در این نوع از رژیم لاغری و کاهش وزن همان طور که گفتیم، کم کم از مقدار غذایی مصرف خودمان در رژیم لاغری کانادایی کاهش میدهیم. در این روز هم که پنجم باشد، برای صبحانه یک فنجان قهوه با یک عدد کشمش میل کنید که کشمش هم آهن و فیبر بدن را فراهم میکند و هم موجب کاهش وزن است.
برای وعده ناهار هم، نصف یک ماهی پخته شده با لیمو و پیاز مصرف کنید که لاغرتان میکند.
در نوبت غذایی شام هم، نصف یک تخم مرغ آبپز شده را با کره و اگر مقدوورتان باشد، روغن زیتون مصرف کنید که بسیار برای کاهش وزن عالی است.

روز ششم از رژیم لاغری کانادایی

این روز هم از آن روزهایی است که باید حجم غذایی را که میخورید، کم کنید چون قدم به قدم به روزهای پایانی رژیم لاغری کانادایی نزدیک میشوید. در این روز هم در نوبت صبحانه یک استکان چایی با یک عدد کشمش و در نوبت ناهار، یک سوم سینه مرغ با کاهو که لاغرکننده است و در نوبت شام، فقط نصف پیاله ماستی که چرب ندارد، بخورید. مطمئن باشید که اگر اینگونه پیش رود، لاغر خواهید شد که اصلا فکرش رو هم نمیکردید.

خلاصه و سخن نهایی رژیم لاغری کانادایی

با توجه به مطالب گفته شده در مورد رژیم لاغری کانادایی به این نتیجه میرسیم و در حقیقت شاهد هستیم که رفته رفته چون حجم غذایی مصرف شده کمتر میشود و همچنان ادامه می یابد تا جایی که در روزهای پایانی مقدار خیلی کمی در وعده غذایی صبحانه و ناهار و شام میل میکنید و اگر این برنامه را با حوصله ادامه دهید و البته بعد از ۱۶ یا ۲۰ روز هم همین روند را ادامه دهید، قطعا لاغر و کاهش وزن خواهید داشت و آن چنان تناسب اندام پیدا خواهید کرد که تصورش را هم نکنید.
آرزوی سلامتی و شادابی و کاهش وزن برای تک تک شما عزیزان و خوانندگان محترم داریم. روز خوبی داشته باشید.

حتماً بخوانید:

admin

اگه دوست داشتین می تونین از گوشت چرخ کرده یا گوشتی که ریز خرد شده استفاده کنین من خودم از گوشت استفاده میکنم

سمیرا

به یتیمچه گوشت هم می زنن؟

مهدی عباسپور شاهمرسی

اه اه یتیمچه؟! من که دوس ندارم


آموزش های تصویری [آرشیو]

کیک آووکادو

طرز تهیه کیک با آووکادو

طرز تهیه باقلوا ترکیه

طرز تهیه باقلوای ترکیه فیلم مرحله به مرحله

طرز پخت مرغ با سس عسل

طرز پخت مرغ با سس عسل

کلم بروکلی کسادیا

طرز تهیه کلم بروکلی کسادیا

میوه آرایی با هندوانه

آموزش میوه آرایی با هندوانه

غذای هندی

غذای هندی خوشمزه و لذیذ

4 نوع دسر خوشمزه

دسر آسان و خوشمزه

غذای سالم و رژیمی

غذای رژیمی با سبزیجات

سالاد سزار خوشمزه و سالم و رژیمی

وبلاگ [آرشیو]

شکر کاستور آشنایی با شکر کاستور

شکر کاستور که تحت عنوان شکر کاستر نیز شناخته می‌شود یکی از انواع شکرهای دانه ریزی است که در قنادی به کار می‌رود. این نوع شکر به علت داشتن دانه‌ها و گرانول‌های فوق‌العاده ریز به راحتی در آب حل می‌شود و برای موارد شیرینی‌پزی که در آن نیازی به حرارت وجود نداشته باشد مثل شیرین کردن برش‌های میوه به کار می‌رود. در بسیاری موارد پودر قند جایگزین بسیار خوبی برای شکر کاستور به حساب می‌آید.

خوراکیهای مفید برای افزایش قد خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، چه خوراکی هایی هستند؟

خوراکیهای مفید برای افزایش قد ، جزو خوراکی هایی هستند که بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند که، نمی توانند دارای تاثیر مثبتی بر روی آنها برای افزایش قد داشته باشند. عده ای تصور می کنند که افزایش قد تنها تا پایان دوران بلوغ امکان پذیر است اما لازم به ذکر است که شما تا سن ۲۰ سالگی نیز می توانید با مصرف خوراکیهای مفید برای افزایش قد، قد خود را افزایش دهید.

خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر را میشناسید؟

در این مقاله به خوراکیهای مفید برای افزایش شیر مادر و همچنین سلامت مادر و فرزند اشاره می کنیم.

خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن

در این مقاله به راهکارهایی برای تقویت حافظه و ذهن و همچنین خوراکیهای مفید برای تقویت حافظه و تاثیر آنها بر روی عملکرد ذهن صحبت خواهیم کرد.

همه چیز در مورد دانه چیا و نحوه استفاده

در آمریکا چیا را به عنوان دانه ای می شناسند که در عروسکهای سفالی به شکل حیوانات کشت می شود تا پس از سبز شدن به پشم بدن آنها شباهت پیدا کند (مثل سبزه های عید نوروز ما) اما چیا در حقیقت نوعی ابر غذاست.

خوراکیهای مفید برای افراد دیابتی را می شناسید؟

در این مقاله به بیماری دیابت و خوراکی های مفید برای افراد دیابتی اشاره شده است.

دستور پخت [آرشیو]

طرز تهیه ادویه آبادانی آشنایی با طرز تهیه ادویه آبادانی

ادویه آبادانی که به ادویه 24 قلم یا ادویه آبادانی خورشتی نیز معروف است، یکی از شناخته شده­ ترین ادویه­ های جنوب ایران محسوب می­شود. همانطور که از نام آن پیداست، 24 گیاه مفید در ترکیب آن بکار رفته است. در این مقاله شما را با طرز تهیه ادویه آبادانی آشنا می­کنیم.

طرز تهیه ادویه کاری آشنایی با طرز تهیه ادویه کاری

ادویه کاری یکی از پر مصرف ­ترین ادویه­ هایی است که ب­خصوص در کشورهای شرقی مانند ایران رواج دارد. این ادویه از سبزیجات مختلفی تشکیل شده است که هر یک به ­تنهایی خواص زیادی برای سلامتی دارد. طرز تهیه ادویه کاری بسیار آسان است و می­توانید آن را در منزل تهیه و در غذاهای خود استفاده کنید. برای آشنایی با طرز تهیه ادویه کاری با ما همراه باشید

طرز تهیه ادویه گوشت آشنایی با طرز تهیه ادویه گوشت

گوشت قرمز به اشکال گوناگونی مانند استیک، بیفتک، گوشت کبابی و گوشت خورشتی مورد استفاده قرار می­گیرد. اما این غذای خوشمزه چنانچه با ادویه مخصوص طعم دار نشود، بو و طعم زخم آن باعث اذیت برخی از افراد می­شود. در این مطلب طرز تهیه ادویه گوشت را به شما آموزش می­دهیم.

طرز تهیه ادویه مرغ آشنایی با طرز تهیه ادویه مرغ

ادویه مرغ یکی از پرکاربردترین ادویه ­هایی است که در یک آشپزخانه ایرانی دیده می­شود. این ادویه مخلوطی از چند سبزی و چاشنی خوش طعم و خوش عطر است. استفاده از ادویه مخصوص مرغ می­تواند نقش مهمی در کاهش بوی زخم مرغ داشته باشد. پس با ما همراه باشید تا طرز تهیه ادویه مرغ را به شما آموزش دهیم.

طرز تهیه ادویه پاپریکا آشنایی با طرز تهیه ادویه پاپریکا خانگی

پاپریکا یک ادویه مجارستانی است و همان فلفل دلمه­ای خشک و پودر شده است. پاپریکا علاوه ­بر طعم و رنگ خوبی که به غذا می­دهد، برای سلامتی نیز بسیار مفید است. طرز تهیه ادویه پاپریکا آسان است. با این مقاله همراه باشید تا شما را با طرز تهیه این ادویه فوق ­العاده آشنا می­کنیم.

طرز تهیه ادویه ماهی آشنایی با طرز تهیه ادویه ماهی

آموزش طرز تهیه ادویه ماهی به ­شدت توصیه می­شود. چراکه بیشتر افراد به­ دلیل وجود بوی زخم ماهی و دیگر غذاهای دریایی از مصرف آنها خودداری کرده و به ­این ترتیب خود و خانواده خود را از مزایای زیاد غذاهای دریایی به ­ویژه ماهی محروم می­کنند. با ما همراه شوید تا شما را با طرز تهیه این ادویه خوش عطر آشنا کنیم.

دوستان و همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید با آدرس ایمیل info@laziz123.ir مکاتبه نمائید.

ایمیل:

تلفن:

کانال تلگرام:

آی دی تلگرام

 

ارسال پیام
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد | کپی برداری از مطالب این وبگاه مجاز نمی باشد.