ثبت نام | ورود

با LAZIZ آسان آشپزی کنید

بررسی رژیم لاغری کانادایی
توسط: مدیر سایت آخرین بروز رسانی: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

در این قسمت از مقاله هم قصد داریم، به معرفی یک مطلب بپردازیم که شما مشتریان محترم را با شیوه جدیدی از رژیم لاغری، یعنی رژیم لاغری کانادایی آشنا سازیم. این نوع از رژیم و کاهش وزن، معمولا ۱۵ الی ۲۰ روزه است. این نوع رژیم و کاهش وزن، معمولا به درد آن افرادی میخورد که قصد دارند، در فاصله زمانی اندک لاغر شوند.

در این قسمت از مقاله هم قصد داریم، به معرفی یک مطلب بپردازیم که شما مشتریان محترم و ارجمند را با شیوه جدیدی از رژیم لاغری و کاهش وزن، یعنی رژیم لاغری کانادایی آشنا سازیم. این نوع از رژیم و کاهش وزن، معمولا ۱۵ الی ۲۰ روزه است. این نوع رژیم و کاهش وزن، معمولا به درد آن افراد و عزیزانی میخورد که قصد دارند، در فاصله زمانی اندک لاغر شوند چون که برای مثال ممکن است، جشن عروسی در پیش رو داشته باشند و در این جشنها و مراسمات، پیدا کردن لباس برای اندام های چاق سخت است و تازه در صورت پیدا کردن هم، لباس با بهترین مدل هم، برای اندامی که چاق است و اضافه وزن دارد، بسیار زیبا جلوه نمیکند، چه بسا که مشتریان محترم را درشت تر نیز جلوه دهد که این برای آنها به ویژه برای خانمها عذاب آور و غیر قابل تحمل است پس ما در این مقاله، رژیم لاغری ۲۰ روزه را طرح ریزی کردیم که بر زیبایی و تناسب اندام شما در چنین مجالسی افزوده باشیم. این نوع از رژیم لاغری یعنی رژیم لاغری کانایی برای آن افرادی عالی است که مرتب ورزش میکنند و در این راه تنبلی به خرج نمیدهند چون رژیم لاغری کانادایی بدون ورزش ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد که غیر قابل جبران باشد.
از شما خوانندگان و علاقه مندان محترم دعوت داریم که ما را همراهی نمایید تا شما را بیشتر از این، با این نوع رژیم لاغری و کاهش وزن معتبر که به تأئید کارشناسان و محققین گرامی هم رسیده است، آشنا سازیم

برنامه و طراحی رژیم لاغری کانادایی در طول ۲۰ روز

سخن راجع برنامه و اینکه دکترین عزیز ما چه طراحی در ارتباط با رژیم لاغری معتبر کانادایی ریخته اند، مستلزم این است که ما از زبان کارشناسان تغذیه محترم عرض بکنیم که در این بیست روزه، در هر وعده غذایی یعنی صبحانه، ناهار، شام یا اگر وعده غذایی زیادی باشد، چه چیزی را خورد و یا چه حرکات و نرمشهایی را انجام داد و یا در روزهای اول رژیم لاغری باارزش کانادایی، چه خورد و در روزهای آخر رژیم لاغری پرفایده کانادایی و کاهش وزن چه چیزی مصرف کرد. ادامه مطالب ما را پیگیری نمایید که خالی از لطف نیست.

برنامه روز اول وعده های غذایی در رژیم لاغری کانادایی

وعده غذایی صبحانه: در روز اول یک لیوان قهوه همراه با یک تکه نبات میل کنید. توصیه میکنیم که در این روزهای ابتدایی در گرفتن و جدیت در مورد رژیم لاغری و کاهش وزن صبور باشید و حوصله به خرج دهید هرچند رژیم گرفتن کار سهل و آسانی نیست.
وعده غذایی ناهار: سعی کنید، تخم مرغ آبپز شده را همراه با سبزی که به دلیل تند بودنش مفید در لاغری است، مصرف نمایید. وعده غذایی شام: در این وعده نیز که آخر شب هست و گذشته از رژیم نیز بایستی غذاهای سبک مصرف نمود، سعی کنید غذای سبک اگر گوشت باشد، به میزان کم، مثل ۲۰۰ گرمی مصرف کنید. همراه با آن لیمو ترش نیز مصرف کنید که تمام زایدات آن را به سرعت دفع کند تا موجب چاقی شما نشود، فقط رفع گرسنگی کنید.

روز بعدی یعنی روز دوم در رژیم لاغری و کاهش وزن در روش کانادایی

در روز بعدی و روزهای دیگر نیز باید، این قاعده و اصل مهم را که قرار است، کم بخورید، به کار ببندید. در این روز هم در نوبت غذایی صبحانه، یک نصفه لیوان قهوه با یک عدد قند بخورید. مواظب باشید که تعداد قندها زیاد نباشد چرا که قند کالری دارد و موجب اضافه وزن و چاقی میشود. در نوبت غذایی ناهار هم، ماده معتبر و ارزش غذایی کالباس همراه با ماست بخورید. در این مورد هم، ماست شما نباید چرب داشته باشد چون همان طور که شما هم بهتر از ما میدانید، ماست چربدار و غذاهایی که چربی دارند، موجب افزایش وزن میشود. در نوبت شام هم، حدود ۲۰۰ گرم گوشت با چاشنی های لاغرکننده مثل کاهو، پیاز، لیموترش میل کنید.

برنامه روز سوم رژیم لاغری کانادایی


صبحانه: یک نصفه لیوان چای با یک عدد خرما( خرما زیاد نباشد که موجب اضافه وزن است) ناهار: نصف سینه مرغ یا ماهی که البته اگر در آب پخته شود، خوب است چون سرخ شدنی اضافه وزن می آورد. وعده غذایی شام:یک عدد گوجه فرنگی همراه با کلم و کرفس بخورید که اینها فقط رفع گرسنگی میکنند و هیچگونه کالری ندارند که چاقی آورد.

طراحی روز چهارم در رژیم لاغری کانادایی

از این روز به بعد، میزان مواد غذایی که میل میکنید، کم کم کمتر میشود. برای وعده غذایی در صبحانه نصف یک فنجان چایی با نصف یک قند میل بکنید. برای نوبت غذایی ناهار همچنین فقط یک پیاله ماست کم چرب استفاده نمایید. برای شام هم میتوانید یک عدد تخم مرغ آبپز شده با مقداری پنیر مصرف نمایید.

روز پنجم از رژیم لاغری کانادایی

روز پنجم در این نوع از رژیم لاغری و کاهش وزن همان طور که گفتیم، کم کم از مقدار غذایی مصرف خودمان در رژیم لاغری کانادایی کاهش میدهیم. در این روز هم که پنجم باشد، برای صبحانه یک فنجان قهوه با یک عدد کشمش میل کنید که کشمش هم آهن و فیبر بدن را فراهم میکند و هم موجب کاهش وزن است.
برای وعده ناهار هم، نصف یک ماهی پخته شده با لیمو و پیاز مصرف کنید که لاغرتان میکند.
در نوبت غذایی شام هم، نصف یک تخم مرغ آبپز شده را با کره و اگر مقدوورتان باشد، روغن زیتون مصرف کنید که بسیار برای کاهش وزن عالی است.

روز ششم از رژیم لاغری کانادایی

این روز هم از آن روزهایی است که باید حجم غذایی را که میخورید، کم کنید چون قدم به قدم به روزهای پایانی رژیم لاغری کانادایی نزدیک میشوید. در این روز هم در نوبت صبحانه یک استکان چایی با یک عدد کشمش و در نوبت ناهار، یک سوم سینه مرغ با کاهو که لاغرکننده است و در نوبت شام، فقط نصف پیاله ماستی که چرب ندارد، بخورید. مطمئن باشید که اگر اینگونه پیش رود، لاغر خواهید شد که اصلا فکرش رو هم نمیکردید.

خلاصه و سخن نهایی رژیم لاغری کانادایی

با توجه به مطالب گفته شده در مورد رژیم لاغری کانادایی به این نتیجه میرسیم و در حقیقت شاهد هستیم که رفته رفته چون حجم غذایی مصرف شده کمتر میشود و همچنان ادامه می یابد تا جایی که در روزهای پایانی مقدار خیلی کمی در وعده غذایی صبحانه و ناهار و شام میل میکنید و اگر این برنامه را با حوصله ادامه دهید و البته بعد از ۱۶ یا ۲۰ روز هم همین روند را ادامه دهید، قطعا لاغر و کاهش وزن خواهید داشت و آن چنان تناسب اندام پیدا خواهید کرد که تصورش را هم نکنید.
آرزوی سلامتی و شادابی و کاهش وزن برای تک تک شما عزیزان و خوانندگان محترم داریم. روز خوبی داشته باشید.

حتماً بخوانید:

admin

اگه دوست داشتین می تونین از گوشت چرخ کرده یا گوشتی که ریز خرد شده استفاده کنین من خودم از گوشت استفاده میکنم

سمیرا

به یتیمچه گوشت هم می زنن؟

مهدی عباسپور شاهمرسی

اه اه یتیمچه؟! من که دوس ندارم


آموزش های تصویری [آرشیو]

تست فرانسوی خوشمزه

اسموتی کم کالری و لاغری

پیتزای سیب زمینی خوشمزه و آسان

غذاهای رژیمی و سالم با مرغ

آموزش غذای آسان چینی با نودل

آموزش کوکی های سالم برای کم کردن وزن

آموزش ۴ نوع غذایی که شما را لاغر می کند

آموزش غذای کره ای آسان

آموزش تست کره ای پرطرفدار

وبلاگ [آرشیو]

روش خشک کردن انجیر در خانه و خواص آن

خشک کردن انجیر در خانه یکی از بهترین روش ها می باشد. شما به راحتی می توانید با استفاده از این روش های متعدد انجیر ها را خشک نمایید. البته این مسئله را نیز مد نظر قرار دهید که این روش خشک کردن انجیر ها طبیعی بوده و هیچ گونه افزودنی ای به ان اضافه نمی شود. از این رو مدت ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود.

خوراکیهای مفید برای افزایش هوش جنین در دوران بارداری

دوران بارداری یکی از مهم ترین و حساس ترین دوران زندگی هر زوجی است بنابراین شما باید از لحاظ تغذیه و آرامش فکری بسیار مراقب سلامت خود باشید. ما دراین مقاله تمامی خوراکیهای مفید برای افزایش هوش جنین را به شما معرفی میکنیم.

راهکار های مختلف درمان زود انزالی

متاسفانه انزال زودرس در عصر حاضر به یکی از مشکلات اصلی مردان در زندگی جنسی آن ها تبدیل شده است که شکایت و نارضایتی شریک جنسی را به دنبال دارد. آمار ها نشان می دهد که از بین هر سه مرد یک نفر از آن ها این مشکل را تجربه کرده و از راهکار های مختلف درمان زود انزالی برای رفع این معضل کمک گرفته است.

راههای از بین بردن شپش و شناخت این حشره ی انگلی

شپش ها معمولا به روش ها مختلفی به وجود می آیند و راههای از بین بردن شپش ها نیز بسیار متنوع است. باید این مسئله را بدانیم که علت به وجود آمدن شپش ها هرگز رعایت نکردن بهداشت نیست. بلکه آلودگی های محیطی تاثیر بسیاری در ابتلا به این بیماری در افراد دارد. پس باید برخی موارد را رعایت کنید تا مبتلا به این حشره انگلی نشوید.

بیماری افسردگی و راه های درمان آن

بیماری افسردگی که در هر فرد و با هر سن و جنسی ممکن از بروز کند، می تواند یک بیماری خطرناک روحی روانی برای فرد مبتلا باشد. زیرا افرادی که دچار این بیماری می شوند معمولا به راحتی دست به خودکشی میزنند. گوشه نشینی و تنهایی را به هر حرکت دیگری ترجیح می دهند. این افراد همیشه خودشان را مقصر می دانند و احساس گناه می کنند.

بلانچ چیست و روشهای بلانچ سبزیجات کدامند؟

روش های مختلفی برای نگهداری سبزیجات به مدت طولانی وجود دارد. بلانچ یکی از این راهها است. همه ما دوست داریم سبزیجات را به صورت تازه خرید و مصرف کنیم. اما همیشه امکان خرید سبزی تازه وجود ندارد. بعضی از سبزیجات ممکن است فقط در فصلهای خاصی وجود داشته باشند و نتوان آنها را در تمام فصول سال در بازار پیدا کرد. بنابراین بهتر است سبزیجات را به روش بلانچ کردن برای مدت طولانی نگهداری کرد تا هر زمان که لازم است بتوان از آن استفاده کرد.

دستور پخت [آرشیو]

دستور پخت غذای مجلسی شوید پلو با مرغ

شوید پلو با مرغ یکی دیگر از غذاهای سنتی و خوش رنگ و لعاب ایرانی می باشد. این غذای خوش طعم را هم در منزل و هم در مجالس مختلف سرو می کنند. به همین منظور یادگیری پخت آن برای کد بانو های خوش سلیقه ی ایرانی حائز اهمیت است. شما می توانید با ما در این مقاله همراه باشید و روش پخت این غذا را آموزش ببینید.

دستور پخت مربای انجیر و نکات آن

مربای انجیر یکی از مرباهای خوش طعم و لذیذی است که بر حسب ذائقه ی افراد مورد پسند قرار می گیرد. این مربا به اندازه ی مرباهای دیگر که بر سر سفره های ما ایرانی ها مهیا می شود از شهرت برخوردار نیست. اما خب مصرف آن خالی از لطف هم نخواهد بود. شما می توانید به راحتی این مربای خوشمزه را در منزل تهیه فرمایید.

باقالا پلو مجلسی

باقالا پلو مجلسی یکی از قدیمی ترین غذاهای ایرانی می باشد که مختص کشور ما است. این غذا از گزینه های مناسبی برای سرو در مجالی نیز به شمار می ورد از این رو باید بدانید چگونه تهیه می شود و با چه ترفند هایی می توانید این غذای سنتی را خوش طعم تر و خوشمزه تر نمایید. روش های پخت باقالا پلو متنوع است.

روش تهیه آش دوغ اردبیل اصیل

آش دوغ اردبیل اصیل یکی از آش های محلی مردم استان اردبیل می باشد که باید با دوغ محلی پخته شود. از این رو طعم خوشمزه و لذیذی بدست می آید. شما می توانید با اموزش این اش لذیذ، از آن به عنوان میان وعده و یا حتی غذای کامل استفاده نمایید. فراموش نکنید که این آش به دوغ محلی نیاز دارد.

دستور پخت غذای شمالی کدو پلو

کدو پلو یکی از غذاهای محلی در شمال کشور عزیزمان است. مردم شمال معمولا این غذا را بدون گوشت و یا مرغ طبخ می نمایند و سرو می کنند. اما ما به دلیل داشتن ذائقه های متفاوت در دنیا، این غذای خوشمزه را هم به همراه مرغ و هم به همراه گوشت طبخ می کنیم. در این مطلب هر سه روش پخت کدو پلو را به شما آموزش داده ایم.

طرز تهیه ی غذای شیرین پلو با مرغ

شیرین پلو با مرغ یکی از غذاهای ایرانی محسوب می شود که طرفداران ویژه ی خود را دارد. اما از آنجایی که این غذا شیرین است معمولا مورد پسند همه قرار نمی گیرد. ما روش پخت این غذای خوشمزه را برای شما بیان خواهیم نمود تا حتی برای یک بار هم که شده آن را پخته و طعمش را بچشید.

دوستان و همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید با آدرس ایمیل info@laziz123.ir مکاتبه نمائید.

ایمیل:

تلفن:

کانال تلگرام:

آی دی تلگرام

 

ارسال پیام
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد | کپی برداری از مطالب این وبگاه مجاز نمی باشد.